Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (775 entries)

en: Dynamically creates the XML sitemap instead of using a static file.
fa: ایجاد نقشه سایت پویای XML بجای استفاده از فایل ثابت.

en: <b>Security warning:</b> Your file looks compromised. Please check the file for any script-injection.
fa: <b>اخطار امنیتی:</b> فایلهای شما در معرض خطر می باشد. فایلهای خود را برای تزریق کد مخرب بررسی نمائید.

note: translators: %1$s expands to the number of languages All in One SEO Pack has been translated into. $2%s to the percentage translated of the current language, $3%s to the language name, %4$s and %5$s to anchor tags with link to translation page at translate.wordpress.org
en: All in One SEO Pack has been translated into %1$s languages, but currently the %3$s translation is only %2$s percent complete. %4$s Click here %5$s to help get it to 100 percent.
fa: افزونه ترجمه شده به این %1$s زبان ها, اما اکنون %3$s ترجمه فقط %2$s درصد تکمیل شده. %4$s اینجا کلیک کنید %5$s برای کامل کردن ترجمه ها.

en: Sorry, you can't do that. Please choose a platform and then click Analyze or Convert.
fa: متاسفانه نمی توانید انجام دهید. یک پلتفرم انتخاب کنید و سپس بر روی آنالیز یا کانورت کلیک کنید.

en: Analyze
fa: تحلیل

en: Convert
fa: تبدیل

en: Capitalize Tag and Search Titles:
fa: نوشتن تگ وعناوین جستجو با حروف بزرگ:

en: New in 2.4: Improved support for taxonomies, Woocommerce and massive performance improvements under the hood! Please review your settings on each options page!
fa: تغییرات جدید در ورژن 2.4: بهبود پشتیبانی برای طبقه بندی ها، Woocommerce و بهبود عملکرد در زیر هود! لطفا تنظیمات خود را در همه صفحات بررسی کنید!

en: Themes
fa: قالب

en: Use the drop down below to choose which plugin or theme you wish to import SEO data from.
fa: ازدراپ دون زیربرای انتخاب پلاگین با تمی که می خواهید از آن داده های سئو را ارسال کنید، استفاده کنید.

en: Click "Analyze" for a list of SEO data that can be imported into All in One SEO Pack, along with the number of records that will be imported.
fa: برای یک لیست سئو که می تواند به  All in One SEO Pack ارسال شود برروی  "Analyze" کلیک کنید، به همراه رکوردهای که ارسال خواهد شد.

en: Please Note:
fa: لطفا توجه کنید:

en: Some plugins and themes do not share similar data, or they store data in a non-standard way. If we cannot import this data, it will remain unchanged in your database. Any compatible SEO data will be displayed for you to review. If a post or page already has SEO data in All in One SEO Pack, we will not import data from another plugin/theme.
fa: برخی از پلاگین ها و قالب ها داده های مشابه را به اشتراک نمی گذارند، یا آنها داده ها را به صورت غیر استاندارد ذخیره می کنند. اگر ما نتوانیم داده ها را ارسال کنیم، بدون تغییر درپایگاه داده شما باقی خواهند ماند. هر داده سئو سازگار برای بررسی به شما نمایش داده می شود. اگر یک پست و یا صفحه داده های سئو در All in One SEO Pack دارد، ما داده ها را ازیک پلاگین/قالب دیگر ارسال نمی کنیم.

en: Click "Convert" to perform the import. After the import has completed, you will be alerted to how many records were imported, and how many records had to be ignored, based on the criteria above.
fa: برای انجام عملیات ارسال روی "تبدیل" کلیک کنید. بعد از اینکه ارسال کامل شد، براساس معیارهای بالابه شما اطلاع داده می شودکه چه مقدار رکورد ثبت شده است، و اینکه چند رکورد باید نادیده گرفته شوند.

en: Before performing an import, we strongly recommend that you make a backup of your site. We use and recommend %s BackupBuddy %s for backups.
fa: قبل از انجام عملیات وارد کردن ما شدیدا پیشنهاد می کنیم که از سایت نسخه پشتیبان تهیه کنید. پیشنهاد می کنیم که از %s BackupBuddy %s برای پشتیبان گیری استفاده کنید.

en: Import SEO data from:
fa: وارد کردن اطلاعات سئو از:

en: Choose platform:
fa: انتخاب پلتفرم

en: Plugins
fa: پلاگین ها

en: Analysis Results
fa: تحلیل نتایج

en: Sorry, something went wrong. Please try again
fa: متاسفیم، چیزی اشتباه شده است. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: <p>Analyzing records in a %s to %s conversion&hellip;
fa: <p>تحلیل رکوردها در %s to %s تبدیل &hellip;

en: Compatible data:
fa: داده های سازگار

en: Conversion Results
fa: تبدیل نتایج

en: Import SEO Settings
fa: تنظیمات سئو را وارد کنید

en: The plugin Yoast SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s into All in One SEO Pack?
fa: پلاگین Yoast SEO  تشخیص داده شده است. آیا می خواهید %simport its settings%s رابه All in One SEO Pack بفرستید؟

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
fa: ردپای افزونه All In One SEO روی این سایت پیدا شد! آیا می‌خواهید که %sتنظیماتش را وارد این افزونه کنید%s؟

en: All in One SEO has been deactivated
fa: All in One SEO غیر فعال شده است.

en: Import SEO Data
fa: وارد کردن داده سئو

en: SEO Data Import
fa: ورود داده سئو

en: Pro Version Only
fa: فقط نسخه پولی

en: We've detected you're running WooCommerce.
fa: متوجه شدیم که شما در حال اجرای ووکامرس هستید

en: %s Upgrade%s to All in One SEO Pack Pro for increased SEO compatibility for your products.
fa: %s ارتقاء%s به نسخه ی پولی باعث افزایش سازگاری محصولات شما می شود.

en: Check For Updates
fa: بررسی بروزرسانی

note: Description of the plugin/theme
en: Out-of-the-box SEO for your WordPress blog. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs or business sites, SEO for ecommerce sites, and much more. Almost 30 million downloads since 2007.
fa: خارج از محدوده سئو برای بلاگ وردپرس شماست. قابلیت هایی نظیر نقشه سایت XML، سئو برای انواع ارسال های سفارشی، سئو برای بلاگ یا سایت های تجاری، سئو برای سایت های تجارت الکترونیک، و خیلی بیشتر. تقریبا 30 میلیون دانلود از سال 2007.

en: Manage Licenses
fa: مدیریت لایسنس ها

en: Block Referral Spam using HTTP.
fa: مسدود کردن مراجعات اسپم با استفاده از HTTP

en: Block Bad Bots using HTTP
fa: مسدود کردن روبات های مضر با استفاده از HTTP

en: Block Referral Spam using HTTP
fa: مسدود کردن مراجعات اسپم با استفاده از HTTP

en: Block Bad Bots using .htaccess
fa: مسدود کردن روبات های مضر با استفاده از .htaccess

en: Use Custom Blocklists
fa: استفاده از لیست دلخواه برای مسدود کردن

en: Image SEO
fa: سنوی تصویر

en: Create and manage your Video Sitemap using this feature and submit your Video Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
fa: با استفاده ازین ابزار ویدئو نقشه سایت خود را طراحی و اجرا کنید و ویدئو نقشه سایت خود را به گوگل و بینگ یا یاهو و همچنین Ask.com ارسال کنید.

en: %s has checked for updates.
fa: %s برای بروزرسانی بررسی شد.

en: Finished scanning posts
fa: اسکن نوشته ها پایان یافت

en: Purchase one now
fa: همین الان یکی خریداری کنید

en: License Key is not set yet or invalid.
fa: کد فعالسازی هنوز تنظیم نشده یا اشتباه است.

en:  Need a license key?
fa: کلید فعالسازی نیاز دارید؟

en: Notice:
fa: توجه:

en: Press the Scan button to scan your posts for videos! Do this if video content from a post or posts is not showing up in your sitemap.
fa: روی دکمه اسکن کلیک کنید تا نوشته ها برای ویدئو بررسی شود. این کار را انجام دهید اگر محتوای ویدئویی شما از نوشته یا نوشته ها در نقشه ی سایتتان نمایش داده نمی شود.

en: If checked, only posts that have videos in them will be displayed on the sitemap.
fa: اگر تیک بزنید. فقط نوشته هایی که داخلشون ویدئو هست در نقشه سایت نمایش داده می شود.

en: Enable this option to only allow access to your sitemap by site administrators and major search engines.
fa: این گزینه را فقط برای اجازه دسترسی به نقشه سایت خود توسط مدیر سایت و موتورهای جستجوی اصلی فعال کنید.

en: You do not have access to this page; try logging in as an administrator.
fa: شما به این صفحه دسترسی ندارید؛ لطفا با عنوان مدیر وارد شوید.

en: Scan
fa: آنالیز ( اسکن )

en: Amazon Wishlist
fa: لیست علاقمندی آمازون

en: Show Only Posts With Videos
fa: نمایش نوشته هایی که فقط شامل ویدئو هستند.

en: Scan Posts For Videos
fa: اسکن مطالب همراه با ویدئو

en: Restrict Access to Video Sitemap
fa: جلوگیری از دسترسی به نقشه ویدئو های سایت

en: Upgrade to Pro
fa: ارتقاع به نسخه حرفه ای

en: Documentation
fa:  » مستندات

en: SEO Settings
fa: تنظیمات سئو

en: %taxonomy_title% - The original title of the taxonomy
fa: %عنوان_طبقه بندی% - عنوان اصلی طبقه بندی

en: %taxonomy_description% - The description of the taxonomy
fa: %تعریف_طبقه بندی% - تعریف طبقه بندی

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
fa: سپاس ازینکه آخرین و عالیترین  All in One SEO Pack Pro را اجرا می کنید! لطفا تنظیمات خود را بررسی کنید، ما همواره در حال افزودن ویژگی های جدید برای شما هستیم!

en: Debug String
fa: اشکال زدایی رشته

en: About
fa: درباره

en: SEO on only these taxonomies:
fa: سئو فقط روی این طبقه بندی ها

en: Support Forum
fa: فروم پشتیبانی

en: Taxonomy Title Format:
fa: طبقه بندی فرمت عنوان:

en: This will be the license key received when the product was purchased. This is used for automatic upgrades.
fa: این کلید لایسنس زمانی که محصول خریده شود دریافت خواهد شد. این کد فعالسازی برای بروز رسانی های بعدی استفاده می شود.

en: Use these checkboxes to select which Taxonomies you want to use All in One SEO Pack with.
fa: این چک باکس ها را برای انتخاب طبقه بندی هایی که در  All in One SEO Pack   استفاده خواهید کرد، به کار ببرید.

en: License Key:
fa: کلید لایسنس

en: Warning: You're blocking access to search engines.
fa: اخطار: شما دسترسی موتورهای جستجو را محدود کرده اید

en: You can %s click here%s to go to your reading settings and toggle your blog visibility.
fa: برای رفتن به تنظیمات خواندن و تغییر وضعیت قابلیت دید بلاگ خود می توانید %s اینجا کلیک کنید %s .

en: Enter your Facebook Admin ID here. Information about how to get your Facebook Admin ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains
fa: آی دی مدیریت فیسبوک را اینجا وارد کنید https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains

en: Enter your Facebook App ID here. Information about how to get your Facebook App ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains
fa: App ID فیسبوک خود را اینجا وارد کنید. اطلاعاتی راجع به چگونگی دریافت App ID فیسبوک را در https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains می توان یافت.

en: Facebook Admin ID
fa: آی دی مدیریت فیسبوک

en: Facebook App ID
fa: شناسۀ برنامۀ کاربردی فیسبوک

en: Use rewrites to generate your sitemap on the fly. NOTE: This is required for WordPress Multisite.
fa: از بازنویسی برای ایجاد نقشه سایت روی آسمان استفاده می کند. توجه: این برای سایت چندگانه وردپرس لازم است.

en: URL to the page.
fa: آدرس سایت برای صفحه

en: The priority of the page.
fa: اولویت صفحه

en: The frequency of the page.
fa: تناوب صفحه

en: Last modified date of the page.
fa: آخرین تاریخ تغیرات سایت

en: Entries from these categories will be excluded from the sitemap.
fa: ورودی های حاصل از این دسته بندی ها از نقشه سایت صرفنظر خواهند شد.

en: Use page slugs or page IDs, seperated by commas, to exclude pages from the sitemap.
fa: از کدهای شماره صفحه یا شناسه های صفحه که با ویرگول جدا شده اند برای استثنا کردن صفحه ها از نقشه سایت استفاده کنید.

en: Filename Prefix
fa: پیشوند فایل

en: Notify Google
fa: آگاه ساختن گوگل

en: Notify Bing
fa: آاگاه ساختن بینگ

en: Schedule Updates
fa: آپدیت های زمانبندی شده

en: No Schedule
fa: بدون زمانبندی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Enable Sitemap Indexes
fa: فعال کردن فهرست نقشه سایت

en: Paginate Sitemap Indexes
fa: صفحه بندی کردن فهرست های نقشه سایت

en: Maximum Posts Per Sitemap
fa: بیشترین پست ها در هر نقشه سایت

en: Post Types
fa: انواع پست ها

en: Taxonomies
fa: طبقه بندی ها

en: Include Date Archive Pages
fa: شامل صفحه های آرشیو داده

en: Include Author Pages
fa: شامل صفحه های نویسنده

en: Create Compressed Sitemap
fa: ایجاد نقشه سایت فشرده

en: Link From Virtual Robots.txt
fa: لینک فایل مجازی Robots.txt

en: Dynamically Generate Sitemap
fa: به صورت پویا ایجاد نقشه سایت

en: Debug Log
fa: گزارش عملیات اشکال زدایی

en: Sitemap Status
fa: وضعیت نقشه سایت

en: Do Not Override
fa: لغو نکنید

en: Select Individual
fa: انتخاب فرد

en: priority
fa: اولویت

en: frequency
fa: تناوب

en: homepage
fa: صفحه نخستصفحه خانگی

en: posts
fa: پست ها

en: taxonomies
fa: طبقه بندی ها

en: archive pages
fa: صفحات آرشیو

en: author pages
fa: صفحات نویسنده

en: Manually set the %s of your %s.
fa: به صورت دستی %s of your %s تنظیم کنید

en: Enter information below for any additional links for your sitemap not already managed through WordPress.
fa: اطلاعات زیر را برای همه لینک های اضافی برای نقشه سایت شما که هنوز از طریق وردپرس مدیریت نشده را وارد کنید.

en: Page URL
fa: آدرس صفحه

en: Page Priority
fa: اولویت صفحه

en: Page Frequency
fa: تناوب صفحه

en: Last Modified
fa: آخرین اصلاح

en: Additional Pages
fa: صفحه های اضافی

en: Add URL
fa: افزودن آدرس اینترنتی

en: Excluded Categories
fa: دسته بندی های استثنا شده

en: Excluded Pages
fa: صفحه های استثنا شده

en: Excluded Items
fa: آیتم های استثنا شده

en: Priorities
fa: اولویت ها

en: Frequencies
fa: تناوب ها

en: Once Weekly
fa: یکبار در هفته

en: Once Monthly
fa: یکبار در ماه

en: Daily scheduled sitemap check has finished.
fa: چک کردن زمانبندی شده روزانه ی نقشه سایت پایان یافته است.

en: Media / Attachments
fa: رسانه/ پیوست ها

en: All Post Types
fa: همه انواع پست ها

en: All Taxonomies
fa: همه طبقه بندی ها

en: Manually set the priority for the
fa: تنظیم دستی اولویت برای

en: Manually set the frequency for the
fa: تنظیم دستی تناوب برای

en:  Post Type
fa: انواع پست ها

en:  Taxonomy
fa: طبقه بندی

en: Update Sitemap
fa: آپدیت نقشه سایت

en: Please review your settings below and click %s to build your sitemap; then, %s.
fa: لطفا تنظیمات زیر خود را بازبینی کنید و روی %s to build your sitemap; then, %s کلیک کنید.

en: view your sitemap
fa: مشاهده نقشه سایت خود

en: Note: you are using dynamic sitemap generation to keep your sitemap current; this will not generate a static sitemap file.
fa: توجه: شما در حال استفاده از ایجاد نقشه سایت پویا برای حفظ نقشه سایت کنونی خود هستید؛ این فایل نقشه سایت استاتیک را ایجاد نخواهد کرد.

en: Dynamic sitemap generation appears to be using the correct rewrite rules.
fa: به نظر میرسد ایجاد نقشه سایت پویا با قواعد بازنویسی صحیح باشد.

en: Dynamic sitemap generation does not appear to be using the correct rewrite rules; please disable any other sitemap plugins or functionality on your site and reset your permalinks.
fa: به نظر نمیرسد ایجاد نقشه سایت پویا با قواعد بازنویسی درست باشد؛ لطفا همه پلاگین های نقشه سایت دیگر یا عملکرد را غیر فعال کنید و پرمالینک های خودتان را ریست کنید.

en: Reading Settings
fa: تنظیمات خواندن

en: Privacy Settings
fa: تنظیمات حریم خصوصی

en: Warning: your privacy settings are configured to ask search engines to not index your site; you can change this under %s for your blog.
fa: هشدار: تنظیمات حریم خصوصی شما به گونه ای پیکربندی شده است که باعث میشود موتورهای جستجو سایت شما را ایندکس نکنند؛ شما می توانید این را در قسمت %s برای بلاگ خود تغییر دهید.

en: Warning: dynamic sitemap generation must have permalinks enabled.
fa: هشدار:برای ایجاد نقشه سایت پویا باید permalink ها فعال باشند.

en: Deleted %s.
fa: %s حذف شده.

en: Couldn't rename file %s!
fa: تغییر نام فایل %s امکان پذیر نیست!

en: Renamed %s to %s.
fa: %s به %s تغییر نام داده شد.

en: Couldn't find file %s!
fa: فایل %s یافت نشد!

en: Warning: a static sitemap '%s' generated by All in One SEO Pack %s on %s already exists that may conflict with dynamic sitemap generation.
fa: هشدار: یک نقشه سایت استاتیک '%s' generated by All in One SEO Pack %s on %s در حال حاضر وجود دارد که در تضاد با ایجاد نقشه سایت پویا است.

en: Potential conflict with unknown file %s.
fa: مغایرت احتمالی با فایل ناشناخته %s .

en: Rename Conflicting Files
fa:  تغییر نام فایل های متضاد

en: Delete Conflicting Files
fa: حذف فایل های متضاد

en: compressed
fa: فشرده شده

en: dynamic
fa: پویا

en: static
fa: استاتیک

en: Successfully notified %s about changes to your sitemap at %s.
fa: %s در مورد تغییرات نقشه سایت شما در %s با موفقیت آگاه شد.

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, error code %s.
fa: %s در مورد تغییرات نقشه سایت شما در %s آگاه نشد، پیغام خظای %s .

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, unable to access via wp_remote_get().
fa: %s در مورد تغییرات نقشه سایت شما در %s آگاه نشد، دسترسی بوسیله wp_remote_get() امکانپذیر نیست.

en: Did not notify %s about changes to your sitemap.
fa: %s در مورد تغییرات نقشه سایت شما آگاه نشد.

en: Updated sitemap settings.
fa: تنظیمات نقشه سایت آپدیت شده

en: Noindex Settings
fa: تنظیمات Noindex

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Front Page
fa: صفحه مقابل

en: Everywhere Else
fa: هرجای دیگر

en: Title Format:
fa: فرمت عنوان:

en: %post_title% - The original title of the post.
fa: %post_title% - عنوان اصلی پست.

en: %%tax_%s%% - This post's associated %s taxonomy title
fa: %%tax_%s%% - عنوان طبقه بندی همراه %s این پست

en: Welcome to Version %s!
fa: به نسخه  %s خوش آمدید!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
fa: با تشکر ازینکه همیشه آخرین و عالی ترین نسخه All in One SEO Pack را اجرا می کنید. لطفا تنظیمات خود را بررسی کنید، زیرا که ما همواره در حال افزودن قابلیت های جدید برای شما هستیم!

en: Review Your Settings
fa: بازبینی تنظیماتتان

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! New since 2.2: Control who accesses your site with the new Robots.txt Editor and File Editor modules!  Enable them from the Feature Manager.  Remember to review your settings, we have added some new ones!
fa: با تشکر ازینکه همیشه آخرین و عالی ترین نسخه All in One SEO Pack را اجرا می کنید! نسخه جدید 2.2: کنترل کنید چه کسی به سایت شما با ماژول های جدید ویرایشگر Robots.txt و ویرایش فایل دسترسی دارد! آن ها را از قسمت مدیریت قابلیت ها فعال کنید. به یاد داشته باشید که تنظیمات خود را بررسی کنید، ما قابلیت های جدیدی را افزوده ایم.

en: Reset General Settings to Defaults
fa: بازنشانی تنظیمات عمومی به حالت اولیه

en: Reset ALL Settings to Defaults
fa: بازنشانی همه تنظیمات به حالت اولیه

en: Default - noindex
fa: پیش فرض - noindex

en: index
fa: ایندکس

en: Default - nofollow
fa: پیش فرض - nofollow

en: follow
fa: دنبال کردن

en: Default - noodp
fa: پیشفرض - noodp

en: Default - noydir
fa: پیش فرض - noydir

en: by %s of %s.
fa: با %s of %s .

en: Reset Dismissed Notices
fa: بازنشانی اعلان های رد شده

en: Pro Version
fa: نگارش حرفه ای

en: UPGRADE TO PRO VERSION
fa: ارتقا به نگارش حرفه ای

en: Donate
fa: هدیه دادن

en: Donate with Paypal
fa: همیاری با پی پال

en: My Amazon Wish List
fa: فهرست آرزوهای آمازون من

en: Follow us on Facebook
fa: ما را در فیسبوک دنبال کنید

en: Follow us on Twitter
fa: ما را در تویتر دنبال کنید

en: Join our mailing list for tips, tricks, and WordPress secrets.
fa: برای نکته ها، ترفندها و رازهای وردپرس  به لیست ایمیل ما بپیوندید.

en: Sign up today and receive a free copy of the e-book 5 SEO Tips for WordPress ($39 value).
fa: امروز ثبت نام کنید و یک کپی رایگان از ایبوک 5 SEO Tips for WordPress (ارزش 39 دلار) دریافت کنید.

en: Read the All in One SEO Pack user guide
fa: راهنمای کاربر All in One SEO Pack را مطالعه کنید

en: All in One SEO Pro Plugin Support Forum
fa: انجمن پشتیبانی پلاگین All in One SEO Pack

en: Access our Premium Support Forums
fa: دسترسی به انجمن های پشتیبانی پرمیوم ما

en: All in One SEO Pro Plugin Changelog
fa: تغییرات پلاگین All in One SEO Pro

en: View the Changelog
fa: مشاهده تغییرات

en: Watch video tutorials
fa: تماشای آموزش های ویدئویی

en: Getting started? Read the Beginners Guide
fa: شروع کرده اید؟ راهنمای مبتدی ها را مطالعه کنید

en: Debug Warning: All in One SEO Pack meta data was included again from %s filter. Called %s times!
fa: هشدار اشکال زدایی: فراداده All in One SEO Pack دوباره مشمول فیلتر %s شد. بارها %s فراخوانی شد!

en: Disconnect From Google Analytics
fa: قطع اتصال از Google Analytics

en: Remove Stored Credentials
fa: حذف اعتبارهای ذخیره شده

en: Connect With Google Analytics
fa: اتصال با Google Analytics

en: SEO
fa: سئو

en: Edit SEO
fa: ویرایش سئو

en: Upgrade To Pro
fa: ارتقا به نسخه پیشرفته

en: Thank you!
fa: تشکر از شما!

en: Thank you for your donation, it helps keep this plugin free and actively developed!
fa: از شما برای اهدایتان متشکریم، این به ما کمک می کند تا این پلاگین را رایگان حفظ کرده و فعالانه گسترش دهیم!

en: Join Our Mailing List
fa: پیوستن به لیست ایمیل ما

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Version
fa: نسخه

en: Help
fa: کمک

en: Main Settings
fa: تنظیمات اصلی

en: Feature Manager
fa: مدیریت قابلیت ها

en: XML Sitemaps
fa: نقشه سایت XML

en: Create and manage your XML Sitemaps using this feature and submit your XML Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
fa: با استفاده از این قابلیت نقشه سایت XML خود را ایجاد و مدیریت کنید و نقشه سایت XML خود را در گوگل، بینگ، یاهو و Ask.com ارسال کنید.

en: Activate this feature to add Social Meta data to your site to deliver closer integration between your website/blog and Facebook, Twitter, and Google+.
fa: این قابلیت را برای افزودن داده Social Meta به سایت خود فعال کنید تا  یکپارچه سازی نزدیک تر بین وبسایت/بلاگ شما و فیسبوک، توئیتر، و گوگل پلاس ارائه شود .

en: Generate and validate your robots.txt file to guide search engines through your site.
fa: فایل robots.txt خود را ایجاد و اعتبارسنجی کنید تا موتورهای جستجو به داخل سایت شما هدایت شوند.

en: File Editor
fa: ویرایشگر فایل

en: Edit your robots.txt file and your .htaccess file to fine-tune your site.
fa: فایل robots.txt و .htaccess خود را برای تنظیم دقیق سایتتان ویرایش کنید.

en: Stop badly behaving bots from slowing down your website.
fa: ربات هایی که رفتار بدی در کند کردن سایت شما دارند را متوقف کنید.

en: Performance
fa: عملکرد

en: Optimize performance related to SEO and check your system status.
fa: عملکرد مربوط به سئو را بهینه سازی کنید و وضعیت سیستم خود را چک کنید.

en: Importer & Exporter
fa: ورودی گیرنده و خروجی دهنده

en: Exports and imports your All in One SEO Pack plugin settings.
fa: از تنظیمات پلاگین All in One SEO Pack شما خروجی یا ورودی می گیرد.

en: Coming Soon...
fa: به زودی می آید...

en: Video Sitemap
fa: ویدئوی نقشه سایت

en: Update Features
fa: آپدیت قابلیت ها

en: Reset Features
fa: بازنشانی قابلیت ها

en: Robots.txt editor
fa: ویرایشگر Robots.txt

en: .htaccess editor
fa: ویرایشگر .htaccess

en: Edit Robots.txt
fa: ویرایش Robots.txt

en: Edit .htaccess
fa: ویرایش.htaccess

en: robots.txt
fa: Robots.txt

en: Edit robots.txt
fa: ویرایش Robots.txt

en: Update robots.txt
fa: آپدیت Robots.txt

en: Update .htaccess
fa: آپدیت .htaccess

en: SEO Title
fa: عنوان SEO

en: SEO Description
fa: شرح SEO  :

en: SEO Keywords
fa: کلیدواژه های SEO

en: Edit
fa: ویرایش

en: Post
fa: پست

en: Save
fa: ذخیره

en: Cancel
fa: لغو

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Slug may not be empty!
fa: کد شماره صفحه نباید خالی باشد!

en: Revisions
fa: اصلاحات

en: Insert time
fa: درج زمان

en: No
fa: خیر

en: Unauthorized access; try reloading the page.
fa: دسترسی بدون اجازه؛ صفحه را از دوباره باز کنید.

en: Row %s not found; no rows were deleted.
fa: سطر %s یافت نشد؛ هیچ سری حذف نشد.

en: Duplicate %s Meta
fa: تکثیر کردن متای %s

en: No duplicate meta tags found.
fa: هیچ تگ متای دوتایی یافت نشد.

en: What Does This Mean?
fa: این چه معنی دارد؟

en: All in One SEO Pack has detected that a plugin(s) or theme is also outputting social meta tags on your site. You can view this social meta in the source code of your site (check your browser help for instructions on how to view source code).
fa: All in One SEO Pack یافته است که یک یا چند افزونه یا قالب هم درحال خروجی دادن تگ های social meta روی سایت شما است. شما میتوانید این social meta را در سورس کد سایت خود ببینید (قسمت help مرورگر خود را برای راهنمای چگونگی مرور سورس کد بررسی کنید).

en: You may prefer to use the social meta tags that are being output by the other plugin(s) or theme. If so, then you should deactivate this Social Meta feature in All in One SEO Pack Feature Manager.
fa: ممکن است ترجیح به استفاده از متا تگ های اجتماعی دهید که خروجی افزونه های دیگر یا قالب باشند.اگر اینطوره شما باید ویژگی های متاهای شبکه های اجتماعی رو در افزونه سئو بخش مدیریت ویژگی ها غیرفعال کنید.

en: You should avoid duplicate social meta tags. You can use these free tools from Facebook, Google and Twitter to validate your social meta and check for errors:
fa: شما باید از تکرار کردن تگ های social meta خودداری کنید. شما می توانید از ابزارهای رایگان فیسبوک، گوگل و توئیتر برای اعتبارسنجی social meta خود و بررسی کردن خطاها استفاده کنید:

en: Please refer to the document for each tool for help in using these to debug your social meta.
fa: لطفا برای کمک در استفاده از هر ابزار برای اشکال زدایی social meta خود به سند رجوع کنید.

en: Google+
fa: گوگل پلاس

en: Twitter
fa: توئیتر

en: Facebook
fa: فیسبوک

en: Select a valid All in One SEO Pack ini file and click 'Import' to import options from a previous state or install of All in One SEO Pack.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
fa: یک فایل ini معتبر برای All in One SEO Pack انتخاب کرده و برای وارد کردن تنظیمات از  وضعیت قبلی یا نصب All in One SEO Pack روی import کلیک کنید.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>برای سندسازی تنظیمات اینجا کلیک کنید</a>

en: You may choose to export settings from active modules, and content from post data.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
fa: شما می توانید از تنظیمات ماژول های فعال و محتوای داده پست خروجی بگیرید..<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>برای سندسازی در اینجا کلیک کنید</a>

en: Select which Post Types you want to export your All in One SEO Pack meta data for.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
fa: انتخاب کنید که در فراداده All in One SEO Pack از کدام نوع پست میخواهید خروجی بگیرید.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>برای سندسازی تنظیمات اینجا کلیک کنید</a>

en: Import
fa: وارد کردن

en: Export Settings
fa: صادر کردن تنظیمات

en: Export Post Types:
fa: صادر کردن انواع پست

en: Note: If General Settings is checked, the
    								General Settings, the Feature Manager settings,
    								and the following currently active modules will
    								have their settings data exported:
fa: نکته: اگر تنظیمات عمومی بررسی شده است, 
     →	→	→	→	→	→	→	→	تنظیمات عمومی,تنظیمات مدیریت ویژگی ها,
     →	→	→	→	→	→	→	→	و ماژول های فعال زیر
     →	→	→	→	→	→	→	→	اطلاعات تنظیم شده آن ها برون بری می شود:

en: Export
fa: صادر کردن

en: There are no other modules currently loaded!
fa: در حال حاضر هیچ ماژول دیگری لود نشده است!

en: You may change this by activating or deactivating
    						modules in the Feature Manager.
fa: ممکن است این را با فعال یا غیرفعال کردن تغییر دهید
     →	→	→	→	→	→	ماژول ها در مدیریت ویژگی ها.

en: <b>Warning:</b> Line not matched: <b>"%s"</b>, On Line: <b>%s</b>
fa: <b>هشدار:</b> خط مطابقت ندارد:  <b>"%s"</b> ، در خط: <b>%s</b>

en: <b>Warning:</b> This following post could not be found: <b>"%s"</b>
fa: <b>خطا:</b> پست موردنظر یافت نمی شود: <b>"%s"</b>

en: Settings export file for All in One SEO Pack
fa: فایل صادر کردن تنظیمات برای All in One SEO Pack

en: Click here for documentation on this setting
fa: برای سندسازی این تنظیمات اینجا کلیک کنید

en:  characters. Most search engines use a maximum of %s chars for the %s.
fa: کاراکترها. اغلب موتورهای جستجو از ماکزیمم تعداد %s کاراکتر برای %s استفاده میکنند.

en: Click for Help!
fa: برای راهنمایی کلیک کنید

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
fa: بررسی امنیتی - اگر شما این خطا را دریافت کردید، از اکانت وردپرس خود خارج شده و دوباره وارد شوید

en: Options Reset.
fa: تنظیمات بازنشانی شدند.

en: All in One SEO Options Updated.
fa: تنظیمات All in One SEO  به روز شد.

en: Update Options
fa: بروزرسانی تنظیمات

en: Activity
fa: فعالیت

en: Sport
fa: ورزش

en: Bar
fa: کافه بار

en: Company
fa: شرکت

en: Cafe
fa: کافه

en: Hotel
fa: هتل

en: Restaurant
fa: رستوران

en: Cause
fa: علت

en: Sports League
fa: لیگ ورزشی

en: Sports Team
fa: تیم ورزشی

en: Band
fa: گروه

en: Government
fa: دولت

en: Non Profit
fa: بدون منفعت

en: School
fa: مدرسه

en: University
fa: دانشگاه

en: Actor
fa: هنرپیشه

en: Athlete
fa: ورزشکار

en: Author
fa: نویسنده

en: Director
fa: کارگردان

en: Musician
fa: موسیقیدان

en: Politician
fa: سیاستمدار

en: Profile
fa: پروفایل

en: Public Figure
fa: شکل عمومی

en: City
fa: شهر

en: Country
fa: کشور

en: Landmark
fa: نشان اختصاصی

en: State Province
fa: استان دولت

en: Album
fa: آلبوم

en: Book
fa: کتاب

en: Drink
fa: نوشیدنی

en: Food
fa: غذا

en: Game
fa: بازی

en: Movie
fa: فیلم

en: Product
fa: محصول

en: Song
fa: صدا

en: TV Show
fa: شو تلویزیونی

en: Episode
fa: اپیزود

en: Article
fa: مقاله

en: Blog
fa: بلاگ

en: Website
fa: وبسایت

en: Checking this box will use the Home Title and Home Description set in All in One SEO Pack, General Settings as the Open Graph title and description for your home page.
fa: تیک زدن این جعبه باعث استفاده از عنوان و توصیف صفحه نخست در All in One SEO Pack ،تنظیمات عمومی با  عنوان Open Graph و توصیف برای صفحه نخست شما خواهد شد.

en: Run shortcodes that appear in social title meta tags.
fa: کدهای کوتاه که در تگ های social title meta ظاهر می شوند را اجرا کنید.

en: Run shortcodes that appear in social description meta tags.
fa: کدهای کوتاه که در تگ های social description meta ظاهر می شوند را اجرا کنید.

en: The Site Name is the name that is used to identify your website.
fa: نام سایت همان نامی است که برای شناسایی وبسایت شما استفاده می شود.

en: The Home Title is the Open Graph title for your home page.
fa: عنوان صفحه نخست همان عنوان Open Graph برای صفحه نخست شماست.

en: The Home Description is the Open Graph description for your home page.
fa: توصیف صفحه نخست همان توصیف Open Graph برای صفحه نخست شماست.

en: The Home Image is the Open Graph image for your home page.
fa: تصویر صفحه نخست همان تصویر Open Graph برای صفحه نخست شماست.

en: The Home Tag allows you to add a list of keywords that best describe your home page content.
fa: تگ صفحه نخست به شما اجازه می دهد که لیستی از کلیدواژه ها که بهترین توصیف ها را برای محتوای صفحه نخست شما دارند را اضافه کنید.

en: Check this and your Open Graph descriptions will be auto-generated from your content.
fa: این را تیک بزنید و توصیفات نمودار گسترش شما به صورت خودکار از محتوای شما تولید خواهد شد.

en: This option lets you choose which image will be displayed by default for the Open Graph image. You may override this on individual posts.
fa: این انتخاب به شما اجازه می دهد که کدام تصویر به صورت پیش فرض برای تصویر نمودار گسترش شما نمایش داده شود. شما می توانید این را در پست های منحصر بفرد لغو کنید.

en: This option lets you fall back to the default image if no image could be found above.
fa: این انتخاب به شما اجازه می دهد که اگر هیچ تصویری یافت نشود به تصویر پیش فرض بازگردید.

en: This option sets a default image that can be used for the Open Graph image. You can upload an image, select an image from your Media Library or paste the URL of an image here.
fa: این انتخاب یک تصویر پیش فرض را تنظیم میکند که می تواند برای تصویر Open Graph استفاده شود. شما میتوانید یک تصویرآپلود کنید، یک تصویر از کتابخانه ی رسانه ای خود انتخاب کرده یا آدرس اینترنتی یک تصویر را اینجا وارد کنید.

en: This option lets you set a default width for your images, where unspecified.
fa: این انتخاب به شما اجازه می دهد که عرض پیش فرض را برای تصاویر خود تنظیم کنید، جایی که نامشخص باشد.

en: This option lets you set a default height for your images, where unspecified.
fa: این انتخاب به شما اجازه می دهد که ارتفاع پیش فرض را برای تصاویر خود تنظیم کنید، جایی که نامشخص باشد.

en: Enter the name of a custom field (or multiple field names separated by commas) to use that field to specify the Open Graph image on Pages or Posts.
fa: نام یک فیلد سفارشی (یا چند نام فیلد با ویرگول جدا شوند) را برای مشخص کردن تصویر Open Graph روی صفحه ها یا پست ها وارد کنید.

en: Set the Open Graph type for your website as either a blog or a website.
fa: نوع Open Graph را برای وبسایت خود را بصورت بلاگ یا  وبسایت تنظیم کنید.

en: This option lets you select the Open Graph image that will be used for this Page or Post, overriding the default settings.
fa: این انتخاب به شما این امکان را می دهد که با انتخاب تصویر Open Graph که برای این پست یا تصویر استفاده خواهد شد، تنظیمات پیش فرض برجسته شود.

en: This option lets you upload an image to use as the Open Graph image for this Page or Post.
fa: این انتخاب به شما این امکان را می دهد که یک تصویر که به عنوان تصویر Open Graph برای این صفحه یا پست استفاده می شود را آپلود کنید.

en: Enter the width for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
fa: عرض تصویر Open Graph خود را در ابعاد پیسکل (مثلا 600) وارد کنید.

en: Enter the height for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
fa: ارتفاع تصویر Open Graph خود را در ابعاد پیسکل (مثلا 600) وارد کنید.

en: This option lets you specify a link to the Open Graph video used on this Page or Post.
fa: این انتخاب به شما این امکان را می دهد که یک لینک را برای ویدئوی Open Graph که در این صفحه یا پست استفاده شده است را مشخص کنید.

en: Enter the width for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
fa: عرض ویدئوی Open Graph خود را در ابعاد پیسکل (مثلا 600) وارد کنید.

en: Enter the height for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
fa: ارتفاع ویدئوی Open Graph خود را در ابعاد پیسکل (مثلا 600) وارد کنید.

en: Select the default type of Twitter card to display.
fa: نوع پیشفرض برای نمایش کارت توئیتر را انتخاب کنید.

en: Enter the Twitter username associated with your website here.
fa: نام کاربری توئیتر متصل به وبسایت خود را وارد کنید.

en: Allows your authors to be identified by their Twitter usernames as content creators on the Twitter cards for their posts.
fa: این امکان را به شما می دهد که نویسندگان بوسیله نام کاربری توئیترشان به عنوان سازندگان محتوا روی کارت توئیترسان برای پست هایشان شناسایی شوند.

en: Enter the name of your website here.
fa: نام وبسایت خود را اینجا وارد کنید.

en: Automatically generate article tags for Facebook type article when not provided.
fa: به صورت اتوماتیک زمانی که مقاله نوع فیسبوکی ارائه نشده باشد، تگ های مقاله را ایجاد می کند.

en: Use keywords in generated article tags.
fa: از کلیدواژه ها در تگ های مقاله ایجاد شده استفاده کنید.

en: Use catergories in generated article tags.
fa: از دسته بندی ها در تگ های مقاله ایجاد شده استفاده کنید.

en: Use post tags in generated article tags.
fa: از تگ های پست در تگ های مقاله ایجاد شده استفاده کنید.

en: Select which Post Types you want to use All in One SEO Pack to set Open Graph meta values for.
fa: انتخاب کنید که کدام نوع از پست ها را شما میخواهید که All in One SEO Pack برای تنظیم کردن مقادیر متای Open Graph استفاده کند.

en: This is the Open Graph title of this Page or Post.
fa: این عنوان Open Graph برای این صفحه یا پست است.

en: This is the Open Graph description of this Page or Post.
fa: این توصیف Open Graph برای این صفحه یا پست است.

en: Select the Open Graph type that best describes the content of this Page or Post.
fa: نوعی از Open Graph که بهترین توصیف ها را از محتوای این صفحه یا پست دارد را انتخاب کنید.

en: Press this button to have Facebook re-fetch and debug this page.
fa: این دکمه را برای داشتن گزینه re-fetch فیسبوک و اشکال زدایی این صفحه فشار دهید.

en: This Open Graph meta allows you to add a general section name that best describes this content.
fa: این متای Open Graph به شما این امکان را می دهد که یک نام بخش عمومی که بهترین توصیفات را از این محتوا دارد را اضافه کنید.

en: This Open Graph meta allows you to add a list of keywords that best describe this content.
fa: این متای Open Graph به شما این امکان را می دهد که یک لیست از کلیدواژه ها که بهترین توصیفات را از این محتوا دارد را اضافه کنید.

en: Link articles to the Facebook page associated with your website.
fa: مقاله های صفحه فیسبوک مرتبط با وبسایت خود را لینک کنید.

en: Allows your authors to be identified by their Facebook pages as content authors on the Opengraph meta for their articles.
fa: به نویسندگان شما این اجازه را می دهد که بوسیله صفحه های فیسبوکشان به عنوان نویسندگان محتوا در متای Opengraph برای مقاله هایشان شناسایی شوند.

en: Are the social profile links for your website for a person or an organization?
fa: آیا لینک های پروفایل اجتماعی برای وبسایت شما برای یک شخص است یا یک شرکت؟

en: Add URLs for your website's social profiles here (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), one per line.
fa: آدرس های مرتبط با پروفایل های اجتماعی خود را اینجا اضافه کنید (فیسبوک، توئیتر، گوگل پلاس، اینستاگرام، لینکدین) ، در یک خط.

en: Add the name of the person or organization who owns these profiles.
fa: نام شخص یا شرکتی که صاحب این پروفایل هاست را اضافه کنید.

en:  characters. Open Graph allows up to a maximum of %s chars for the %s.
fa: کاراکترها. Open Graph اجازه استفاده تا بیشترین تعداد %s chars for the %s را می دهد.

en: Scan Header
fa: اسکن کردن Header

en: Use AIOSEO Title and Description
fa: استفاده از عنوان و توصیف AIOSEO

en: Run Shortcodes In Title
fa: اجرا کردن کدهای کوتاه در عنوان

en: Run Shortcodes In Description
fa: اجرا کردن کدهای کوتاه در توصیف

en: Site Name
fa: نام سایت

en: Home Title
fa: عنوان صفحه نخست

en: Home Description
fa: توصیف صفحه نخست

en: Home Image
fa: تصویر صفحه نخست

en: Home Article Tags
fa: تگ های مقاله صفحه نخست

en: Autogenerate OG Descriptions
fa: ایجاد خودکار توصیفات OG

en: Select OG:Image Source
fa: انتخاب OG: سورس تصویر

en: Default Image
fa: تصویر پیش فرض

en: Featured Image
fa: تصویر ویژه

en: First Attached Image
fa: اولین تصویر پیوست شده

en: First Image In Content
fa: اولین تصویر در محتوا

en: Image From Custom Field
fa: تصویر از فیلد سفارشی

en: Post Author Image
fa: تصویر نویسنده پست

en: First Available Image
fa: اولین تصویر در دسترس

en: Use Default If No Image Found
fa: استفاده از پیش فرض اگر تصویری یافت نشد

en: Default OG:Image
fa: OG پیش فرض: تصویر

en: Default Image Width
fa: عرض تصویر پیش فرض

en: Default Image Height
fa: ارتفاع تصویر پیش فرض

en: Use Custom Field For Image
fa: استفاده از فیلد سفارشی برای تصویر

en: Facebook Object Type
fa: نوع Object فیسبوک

en: Image
fa: تصویر

en: Custom Image
fa: تصویر سفارشی

en: Specify Image Width
fa: مشخص کردن عرض تصویر

en: Specify Image Height
fa: مشخص کردن ارتفاع تصویر

en: Custom Video
fa: ویدئوی سفارشی

en: Specify Video Width
fa: مشخص کردن عرض ویدئو

en: Specify Video Height
fa: مشخص کردن ارتفاع ویدئو

en: Default Twitter Card
fa: کارت توئیتر پیش فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Summary Large Image
fa: خلاصه تصویر بزرگ

en: Twitter Card Type
fa: نوع کارت توئیتر

en: Twitter Site
fa: سایت توئیتر

en: Show Twitter Author
fa: نمایش نویسنده توئیتر

en: Twitter Domain
fa: دامنه توئیتر

en: Automatically Generate Article Tags
fa: ایجاد اتوماتیک تگ های مقاله

en: Use Keywords In Article Tags
fa: استفاده از کلیدواژه ها در تگ های مقاله

en: Use Categories In Article Tags
fa: استفاده از دسته بندی ها در تگ های مقاله

en: Use Post Tags In Article Tags
fa: استفاده از تگ های پست در تگ های مقاله

en: Enable Facebook Meta for
fa: فعال کردن متای فیسبوک برای

en: Facebook Debug
fa: اشکال زدایی فیسبوک

en: Debug This Post
fa: اشکال زدایی این پست

en: Article Section
fa: بخش مقاله

en: Article Tags
fa: تگ های مقاله

en: Show Facebook Publisher on Articles
fa: نمایش ناشر فیسبوک روی مقاله ها

en: Show Facebook Author on Articles
fa: نمایش نویسنده فیسبوک روی مقاله ها

en: Social Profile Links
fa: لینک پروفایل های اجتماعی

en: Person or Organization?
fa: شخص یا سازمان؟

en: Person
fa: شخص

en: Organization
fa: سازمان

en: Associated Name
fa: نام همراه

en: Social Settings
fa: تنظیمات اجتماعی

en: Image Settings
fa: تنظیمات تصویر

en: Facebook Settings
fa: تنظیمات فیسبوک

en: Twitter Settings
fa: تنظیمات توئیتر

en: Scan Social Meta
fa: اسکن کردن متای Social

en: Static front page detected, suggested Facebook Object Type is 'website'.
fa: صفحه اول استاتیک شناسایی شد، نوع Object فیسبوک پیشنهادی 'وبسایت' است.

en: Blog on front page detected, suggested Facebook Object Type is 'blog'.
fa: صفحه اول بلاگ شناسایی شد، نوع Object فیسبوک پیشنهادی 'بلاگ' است.

en: Default
fa: پیش فرض

en: Scan Now
fa: حالا اسکن کن

en: Scan your site for duplicate social meta tags.
fa: سایت خود را برای متاتگ های social تکراری اسکن کنید.

en: Object Type
fa: نوع Object

en: Choose a default value that best describes the content of your post type.
fa: مقدار پیش فرض که بهترین توصیفات را از محتوای پست شما دارد را انتخاب کنید.

en: This setting allows you to raise your PHP memory limit to a reasonable value. Note: WordPress core and other WordPress plugins may also change the value of the memory limit.
fa: این تنظیمات به شما این امکان را می دهد که محدودیت حافظه PHP خود را به یک مقدار منطقی افزایش دهید. توجه: هسته وردپرس و دیگر پلاگین های وردپرس ممکن است مقدار محدودیت حافظه را تغییر دهند.

en: This setting allows you to raise your PHP execution time to a reasonable value.
fa: این تنظیمات به شما این امکان را می دهد که زمان اجرای PHP خود را به یک مقدار منطقی افزایش دهید.

en: Use output buffering to ensure that the title gets rewritten. Enable this option if you run into issues with the title tag being set by your theme or another plugin.
fa: از بافر خروجی برای اطمینان ازینکه عنوان دوباره نویسی شده است استفاده کنید.اگر شما در مورد تگ عنوان که توسط تم شما یا پلاگین دیکری تنظیم شده است به مشکل خوردید، این انتخاب را فعال کنید

en: Raise memory limit
fa: افزایش محدودیت حافظه

en: Use the system default
fa: استفاده از پیش فرض سیستم

en: Raise execution time
fa: افزایش زمان اجرا

en: No limit
fa: بدون محدودیت

en: System Status
fa: وضعیت سیستم

en: Not set
fa: تنظیم نشده

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: N/A
fa: قابل اجرا نیست

en:  MByte
fa: مگابایت

en: Yes
fa: بله

en: Operating System
fa: سیستم عامل

en: Server
fa: سرور

en: Memory usage
fa: میزان استفاده از حافظه

en: MYSQL Version
fa: نسخه MYSQL

en: SQL Mode
fa: حالت SQL

en: PHP Version
fa: نسخه PHP

en: PHP Safe Mode
fa: حالت امن PHP

en: PHP Memory Limit
fa: محدوده حافظه PHP

en: PHP Max Upload Size
fa: سایز ماکزیمم برای آپلود فایل PHP

en: PHP Max Post Size
fa: بیشترین میزان پست یا ورود اطلاعات PHP

en: PHP Max Script Execute Time
fa: حداکثر زمان اجرای اسکریپت یا فایل آغازگرPHP

en: PHP Exif support
fa: پشتیبانی از قالب فایل تصویری تعویض پذیر PHP

en: PHP IPTC support
fa: پشتیبانی PHP IPTC

en: PHP XML support
fa: پشتیبانی PHP XML

en: Site URL
fa: آدرس سایت

en: Home URL
fa: آدرس صفحه اصلی

en: WordPress Version
fa: نسخه وردپرس

en: WordPress DB Version
fa: نسخه دیتابیس وردپرس

en: Multisite
fa: چند سایته

en: Active Theme
fa: تم فعال

en: All in One SEO Pack Pro Debug Info
fa: اطلاعات اشکال زدایی All in One SEO Pack Pro

en: Form submission error: verification check failed.
fa: خطا در ثبت فرم: کنترل تایید نشد.

en: SFWD Debug Mail From Site %s.
fa: اشکال زدایی ایمیل SFWD از سایت %s .

en: Sent to %s.
fa: به %s ارسال شد.

en: Failed to send to %s.
fa: به %s ارسال نشد.

en: Error: please enter an e-mail address before submitting.
fa: خطا: لطفا پیش از تکمیل فرم یک آدرس ایمیل وارد کنید.

en: E-mail debug information
fa: اطلاعات اشکال زدایی ایمیل

en: Submit
fa: ثبت کردن

en: Rule Type
fa: نوع قاعده

en: User Agent
fa: عامل کاربر

en: Directory Path
fa: مسیر دایرکتوری

en: Use the rule builder below to add rules to create a new Robots.txt file.  If you already have a Robots.txt file you should use the File Editor feature in All in One SEO Pack to edit it or you can delete your current Robots.txt file and start a new one with the rule builder below.
fa: از ایجاد کننده دستور زیر برای اضافه کردن دستور برای برای ایجاد فایل جدید Robots.txt استفاده کنید. اگر شما پیش ازین فایل Robots.txt داشته اید از قابلیت ویرایش فایل در All in One SEO Pack برای ویرایش آن استفاده کنید یا اینکه می توانید فایل کنونی Robots.txt خود را حذف کرده و یک فایل جدید را با سازنده زیر ایجاد کنید.

en: Generate Robots.txt
fa: ایجاد فایل Robots.txt

en: Add Rule
fa: افزودن دستور

en: Save Robots.txt File
fa: ذخیره فایل Robots.txt

en: Delete Robots.txt File
fa: حذف فایل Robots.txt

en: Click the Optimize button below and All in One SEO Pack will analyze your Robots.txt file to make sure it complies with the standards for Robots.txt files.  The results will be displayed in a table below.
fa: با کلیک بر روی دکمه بهینه سازی زیر، All in One SEO Pack فایل Robots.txt شما را برای اینکه دارای استانداردهای فایل Robots.txt باشد آنالیز خواهد کرد. نتایج در جدول زیر نشان داده خواهد شد.

en: Update Robots.txt File
fa: بروز رسانی فایل Robots.txt

en: Disregard Changes
fa: نادیده گرقتن تغییرات

en: Optimize
fa: بهینه سازی

en: Create a Robots.txt File
fa: ایجاد یک فایل Robots.txt

en: Optimize your Robots.txt File
fa: بهینه سازی فایل Robots.txt خود

en: Your Robots.txt file has been optimized.  Here are the results and recommendations.  Click the Update Robots.txt File button below to write these changes to your Robots.txt file.  Click the Disregard Changes button to ignore these recommendations and keep your current Robots.txt file.
fa: فایل Robots.txt شما بهینه سازی شد. حال نتایج و پیشنهاداتی وجود دارد. روی گزینه زیر بروزرسانی فایل  Robots.txt برای نوشتن این تغییرات روی فایل Robots.txt خود کلیک کنید. برای نادیده گرفتن این پیشنهادات روی دکمه نادیده گرفتن تغییرات کلیک کنید و فایل Robots.txt کنونی خود را حفظ کنید.

en: Current File
fa: فایل کنونی

en: Proposed Changes
fa: تغییرات پیشنهاد شده

en: Legend
fa: علائم واختصارات

en: The yellow indicator means that a non-standard extension was recognized; not all crawlers may recognize it or interpret it the same way. The Allow and Sitemap directives are commonly used by Google and Yahoo.
fa: نشانگر زرد بدین معنی است که یک افزونه غیر استاندارد شناسایی شد؛ نه اینکه همه ربات های جستجوگر ممکن است آن را شناسایی کنند یا آن را در همان راه تفسیر کنند. دستورات Allow و Sitemap بیشتر توسط گوگل و یاهو استفاده می شوند.

en: The red indicator means that the syntax is invalid for a robots.txt file.
fa: نشانگر زرد بدین معنی است که نگارش فایل Robots.txt نادرست است.

en: More Information
fa: اطلاعات بیشتر

en: XML Sitemap
fa: نقشهٔ XML وب‌گاه

en: Specifies the name of your sitemap file. This will default to 'sitemap'.
fa: اسم فایل نقشه سایت شما را مشخص می کند. این به صورت پیش فرض روی 'نقشه سایت' قرار خواهد داشت.

en: Notify Google when you update your sitemap settings.
fa: زمانی که شما تنظیمات نقشه سایت خود را آپدیت می کنید به گوگل اطلاع می دهد.

en: Notify Bing when you update your sitemap settings.
fa: زمانی که شما تنظیمات نقشه سایت خود را آپدیت می کنید به بینگ اطلاع می دهد.

en: Notify search engines based on the selected schedule, and also update static sitemap daily if in use. (this uses WP-Cron, so make sure this is working properly on your server as well)
fa: به موتورهای جستجو هرروز اطلاع می دهد، و همچنین نقشه سایت استاتیک را اگر در حال استفاده باشد روزانه آپدیت می کند. (این ویژگی از WP-Cron استفاده می کند، پس مطمئن شوید که این به درستی روی سرور شما کار می کند)

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. Enable this only if your sitemap contains over 50,000 URLs or the file is over 5MB in size.
fa: ورودی های نقشه سایت را به فایل های مجزا روی نقشه سایت شما سازماندهی می کند. این را فقط زمانی فعال کنید که نقشه سایت شما بیشتر از 50,000 آدرس سایت داشته یاشد یا حجم فایل بیشتر از 5MB باشد.

en: Split long sitemaps into separate files.
fa: نقشه سایت های طولانی را به فایل های مجزا تقسیم می کند.

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
fa: به شما امکان تعیین تعداد بیشترین پست را  در یک نقشه سایت می دهد (تا 50,000 ).

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
fa: انتخاب کنید چه نوع پست هایی روی نقشه سایت شما نشان داده شود.

en: Select which taxonomy archives appear in your sitemap
fa: انتخاب کنید چه آرشیو های طبقه بندی شده روی نقشه سایت شما نشان داده شود

en: Include Date Archives in your sitemap.
fa: آرشیوهای داده را روی نقشه سایت شما شامل می شود.

en: Include Author Archives in your sitemap.
fa: آرشیوهای نویسنده را در نقشه سایت شما شامل می شود.

en: Create a compressed sitemap file in .xml.gz format.
fa: یه فایل فشرده نقشه سایت با فرمت .xml.gz ایجاد کنید.

en: Places a link to your Sitemap.xml into your virtual Robots.txt file.
fa: یک لینک در Sitemap.xml شما بر روی فایل مجازی Robots.txt قرار می دهد.

en: %request_url% - The original URL path, like "/url-that-does-not-exist/"
fa: %request_url% - مسیر اصلی لینک شبیه   "/url-that-does-not-exist/"

en: %request_words% - The URL path in human readable form, like "Url That Does Not Exist"
fa: %request_words% - مسیر لینک به صورتی که قابل خواندن برای انسان باشد شبیه ،  "Url That Does Not Exist"

en: %404_title% - Additional 404 title input"
fa: %404_title% - ورودی عنوان اضافی 404"

en: This string gets appended/prepended to titles of paged index pages (like home or archive pages).
fa: این رشته به عناوین صفحات ایندکس صفحه بندی شده اضافه یا پیش اضافه می شود (مانند صفحه اصلی یا صفحات 
    آرشیو)

en: The following macros are supported:
fa: این ماکروها پشتیبانی می شوند:

en: %page% - The page number
fa: %page% - شماره برگه

en: Check this if you want to use All in One SEO Pack with any Custom Post Types on this site.
fa: اگر می خواهید All in One SEO Pack را 
    با هر نوع پست سفارشی روی صفحه به کار ببرید این را انتخاب کنید.

en: This will show or hide the advanced options for SEO for Custom Post Types.
fa: این گزینه های پیشرفته SEO برای انواع پست سفارشی 
    نمایش داده می شوند یا مخفی خواهند شد.

en: Use these checkboxes to select which Post Types you want to use All in One SEO Pack with.
fa: از این چک باکس ها برای انتخاب انواع پستی که می خواهید
    در All in One SEO Pack  به کار ببرید استفاده کنید

en: This allows you to set the title tags for each Custom Post Type.
fa: این به شما اجازه می دهد که تگ های عنوان را برای هر
    نوع پست سفارشی تنظیم کنید.

en: This lets you select which screens display the SEO Title, SEO Keywords and SEO Description columns.
fa: این به شما اجازه می دهد انتخاب کنید کدام صفحات 
    عنوان SEO،کلمات کلیدی SEO  و ستون های
     توصیف SEO   را نمایش دهد

en: Check this to add All in One SEO Pack to the Admin Bar for easy access to your SEO settings.
fa: این را کنترل کنید تا One SEO Pack به ادمین بار 
    برای دسترسی آسان به تنظیمات SEO اضافه شود.

en: Check this to move the All in One SEO Pack menu item to the top of your WordPress Dashboard menu.
fa: این را کنترل کنید تا آیتم منویAll in One SEO Pack 
    به بالای منوی داشبورد وردپرس شما منتقل شود.

en: Enter your verification code here to verify your site with Google Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
fa: کد تایید خود را اینجا وارد کنید تا سایت خود را با ابزارهای گوگل وب مستر تایید کنید. .<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'> برای ثبت در این تنظیمات اینجا کلیک کنید </a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Bing Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
fa: کد تایید خود را اینجا وارد کنید تا سایت خود را با ابزارهای Bing وب مستر تایید کنید.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'> برای ثبت در این تنظیمات اینجا کلیک کنید </a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Pinterest.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
fa: کد تایید خود را اینجا وارد کنید تا سایت خود را با 
    Pinterest  تایید کنید. .<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'> برای ثبت در این تنظیمات اینجا کلیک کنید </a>

en: Enter your Google+ Profile URL here to add the rel=“author” tag to your site for Google authorship. It is recommended that the URL you enter here should be your personal Google+ profile.  Use the Advanced Authorship Options below if you want greater control over the use of authorship.
fa: URL پروفایل گوگل پلاس خود را اینجا وارد کنید تا 
    تگ  rel=“author” برای مالکیت گوگل به سایت شما 
    اضافه شود. توصیه می شود که URL که وارد می کنید
    پروفایل شخصی گوگل پلاس شما باشد. اگر می خواهید کنتزل بیشتری روی استفاده از مالکیت داشته باشید گزینه های پیشرفته مالکیت را انتخاب کنید.

en: Check this to remove the Google Plus field from the user profile screen.
fa: این را کنترل کنید تا فیلد گوگل پلاس از صفحه پروفایل 
    کاربر حذف شود.

en: Enable this to display advanced options for controlling Google Plus authorship information on your website.
fa: این را فعال کنید تا گزینه های پیشرفته برای کنترل مالکیت 
    اطلاعات گوگل پلاس در وب سایتتان نمایش داده شود.

en: This option allows you to control which types of pages you want to display rel=\"author\" on for Google authorship. The options include the Front Page (the homepage of your site), Posts, Pages, and any Custom Post Types. The Everywhere Else option includes 404, search, categories, tags, custom taxonomies, date archives, author archives and any other page template.
fa: این گزینه به شما اجازه می دهد که کنترل کنید کدام یک از
    انواع صفحات را می خواهید که rel="author را روی 
    مالکیت گوگل نشان دهد.گزینه ها شامل صفحه اول 
    (صفحه اصلی سایت شما) پست ها، صفحات و هر نوع پست اختصاصی می شود. گزینه Everywhere Else شامل 404، جستجوگر، طبقات، برچسب ها، طبقه بندی اختصاصی، آرشیوهای روز، آرشیوهای نویسنده و هر نوع دیگری ازقالب صفحه می شود.

en: This option allows you to control whether rel=\"publisher\" is displayed on the homepage of your site. Google recommends using this if the site is a business website.
fa: این گزینه به شما اجازه می دهد کنترل کنید که 
    rel="publisher" روی صفحه اصلی سایت شما نشان داده می شود یا خیر. گوگل پیشنهاد می کند که اگر سایت، یک وبسایت تجاری است از این استفاده کنید.

en: The Google+ profile you enter here will appear on your homepage only as the rel=\"publisher\" tag. It is recommended that the URL you enter here should be the Google+ profile for your business.
fa: پروفایل گوگل پلاسی که اینجا وارد کرده بودید در صفحه 
    اصلی به شکل برچسب rel="publisher"  ظاهر می شود. توصیه می شود URL که وارد می کنید پروفایل کاری شما باشد.

en: Add markup to display the Google Sitelinks Search Box next to your search results in Google.
fa: مارک آپ یا نشانه گذاری را اضافه کنید تا کادر جستجوگر لینک سایت های گوگل کنار نتایج جستجوی شما در گوگل نشان داده شود.

en: Add markup to tell Google the preferred name for your website.
fa: مارک آپ را اضافه کنید تا بتوانید اسم وب سایت منتخب 
    را به گوگل بدهید.

en: Press the connect button to connect with Google Analytics; or if already connected, press the disconnect button to disable and remove any stored analytics credentials.
fa: دگمه کانکت را بزنید تا به سرویس تحلیل گوگل متصل
    شوید. اگر متصل هستید دگمه قطع اتصال را بزنید تا 
    غیرفعال شود و هر گونه اثر تحلیل های ذخیره شده حذف 
    شود.

en: Enter your Google Analytics ID here to track visitor behavior on your site using Google Analytics.
fa: ID سرویس تحلیل گوگل را اینجا وارد کنید تا رفتار بازیدکننده
    را در سایت خود با استفاده از تحلیل گوگل پیگیری کنید.

en: Use the new Universal Analytics tracking code for Google Analytics.
fa: کد پیگیری تحلیل جهانی جدید خود را برای سرویس تحلیل 
    گوگل استفاده کنید.

en: Check to use advanced Google Analytics options.
fa: استفاده از گزینه های پیشرفته تحلیل گوگل را کنترل کنید.

en: Enter your domain name without the http:// to set your cookie domain.
fa: نام دامنه خود ار بدون http:/ وارد کنید تا دامنه کوکی را 
    تنظیم کنید.

en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.
fa: از این گزینه برای فعال کردن پیگیری چندین دامنه یا 
    دامنه های اضافی استفاده کنید.

en: Add a list of additional domains to track here.  Enter one domain name per line without the http://.
fa: لیستی از دامنه های افزوده را برای پیگیری در اینجا اضافه
    کنید. در هر خط نام یک دامنه را بدون http://. وارد کنید

en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.
fa: این باعث پشتیبانی از IP ناشناس در تحلیل گوگل می شود.

en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.
fa: این کار پشتیبانی از ویژگی های نمایش تبلیغ را در تحلیل 
    گوگل ممکن می سازد.

en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.
fa: کاربرانی که وارد سیستم شده اند را از تحلیل گوگل 
    به وسیله پیگیری نقششان جدا نگه دارید.

en: Check this if you want to track outbound links with Google Analytics.
fa: کنترل کنید اگر می خواهید لینکهای بیرونی را با
     تحلیل گوگل پیگیری کنید.

en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.
fa: این پشتیبانی از Enhanced Link Attribution را در 
    تحلیل گوگل ممکن می سازد.

en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.
fa: این پشتیبانی از Enhanced Link Attribution را در 
    تحلیل گوگل ممکن می سازد.

en: Set the default NOINDEX setting for each Post Type.
fa: تنظیمات پیش فرض NOINDEX را برای هر پست تنظیم
    کنید

en: Set the default NOFOLLOW setting for each Post Type.
fa: تنظیمات NOFOLLOW را برای هر نوع پست تنظیم کنید

en: Check this to ask search engines not to index Category Archives. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر آرشیوهای طبقات را
     ایندکس نکند.این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری
     مفید است.

en: Check this to ask search engines not to index Date Archives. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر آرشیوهای روز را 
    اندکس نکند. این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری
     مفید است.

en: Check this to ask search engines not to index Author Archives. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر آرشیوهای نویسنده
    را ایندکس نکند. این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری
     مفید است.

en: Check this to ask search engines not to index Tag Archives. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر آرشیوهای تگ را اندکس
    نکند. .این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری
     مفید است.

en: Check this to ask search engines not to index the Search page. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید موتورهای جستجوگر صفحه جستجو را اندکس 
    نکند. .این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری
     مفید است.

en: Check this to ask search engines not to index the 404 page.
fa: کنترل کنید که موتور جستجوگر صفحه 404 را اندکس نکند.

en: Check this to ask search engines not to index custom Taxonomy archive pages. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر صفحات طبقه بندی
    اختصاصی را اندکس نکند. این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری مفید است .

en: Check this to ask search engines not to index paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر لینک های صفحات یا 
    پست های صفحه بندی شده را دنبال نکند. این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری مفید است.

en: Check this to ask search engines not to follow links from paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
fa: کنترل کنید که موتورهای جستجوگر لینک های صفحات یا 
    پست های صفحه بندی شده را دنبال نکند. این کار برای جلوگیری از مطالب تکراری مفید است.

en: Check this box to ask search engines not to use descriptions from the Open Directory Project for your entire site.
fa: این کادر را برای اینکه موتورهای جستجوگر از توضیحات
    پروژه Open Directory در کل سایت استفاده نکنند 
    کنترل کنید

en: Set the default noodp setting for each Post Type.
fa: تنظیمات پیش فرض noodp را برای هر پست تایپ تنظیم 
    کنید

en: Check this box to ask Yahoo! not to use descriptions from the Yahoo! directory for your entire site.
fa: این کادر را برای اینکه یاهو از توصیف فهرست راهنمای 
    یاهو در کل سایتتان استفاده نکند کنترل کنید.

en: Set the default noydir setting for each Post Type.
fa: تنظیمات noydir پیش فرض را برای هر نوع پست 
    تنظیم کنید.

en: Check this and your Meta Descriptions won't be generated from the excerpt.
fa: کنترل کنید که توصیفات متای شما از قطعه ی منتخب 
    تولید نمی شود.

en: Check this and your Meta Descriptions will be auto-generated from your excerpt or content.
fa: کنترل کنید که توصیفات متای شما به طور خودکار از 
    قطعه منتخب یا محتوا تولید شود.

en: Check this and shortcodes will get executed for descriptions auto-generated from content.
fa: کنترل کنید که کدهای کوچک برای عمل کردن در توصیفات 
    به صورت خودکار از محتوا تولید شود.

en: Check this and your Meta Descriptions will be removed from page 2 or later of paginated content.
fa: کنترل کنید که توصیفات متای شما از صفحه دوم یا بعدا از 
    محتوای صفحه بندی شده حذف شوند.

en: Check this to prevent your Description from being truncated regardless of its length.
fa: کنترل کنید که توصیفات شما صرفنظر از طول آن کوتاه نشود.

en: Check this to support Schema.org markup, i.e., itemprop on supported metadata.
fa: این گزینه را برای پشتیبانی مارک آپ Schema.org انتخاب کنید. مثلا itemprop در متاداده پشتیبانی شده.

en: Check this to unprotect internal postmeta fields for use with XMLRPC. If you don't know what that is, leave it unchecked.
fa: تیک زدن این گزینه باعث می شود تا فیلد متاپست داخلی برای استفاده با XMLRPC محافظت نشود. اگر نمی دانید که آن چیست، آن را بدون تیک رها کنید.

en: Enter a comma separated list of pages here to be excluded by All in One SEO Pack.  This is helpful when using plugins which generate their own non-WordPress dynamic pages.  Ex: <em>/forum/, /contact/</em>  For instance, if you want to exclude the virtual pages generated by a forum plugin, all you have to do is add forum or /forum or /forum/ or and any URL with the word \"forum\" in it, such as http://mysite.com/forum or http://mysite.com/forum/someforumpage here and it will be excluded from All in One SEO Pack.
fa: لیستی از صفحاتی که با کاما جدا شده اند را اینجا وارد کنید تا از All in One SEO Pack جدا شود. ابن کار در
    استفاده از پلاگین هایی که خودشان صفحات پویای غیر وردپرسشان را می سازند مفید است. به عنوان مثال: <em>/forum/, /contact/</em> اگر می خواهید صفحات مجازی که توسط فروم پلاگین ساخته شده است را مستثنی کنید باید forum or /forum or /forum/ or  و هرURL دارای کلمه forum را اینجا اضافه کنید مانند http://mysite.com/forum یا http://mysite.com/forum/someforumpage و آن از All in One SEO Pack مستثنی خواهد شد.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Posts. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
fa: هر چیزی که در اینجا وارد می کنید، به صورت کلمه کلمه 
    در سرفصل هر پست کپی می شود. می توانید هر سرفصل اضافی را که می خواهید اینجا وارد کنید حتی سبک ارجاع ها را هم می توانید وارد کنید.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Pages. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
fa: هرچیزی که اینجا وارد کنید.کلمه به کلمه در هدر همه برگه ها کپی می شود. می توانید هر هدر اضافی رو قرار بدید حتی اگر مرجعش استایل باشد

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the front page if you have set a static page in Settings, Reading, Front Page Displays. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets. This will fall back to using Additional Page Headers if you have them set and nothing is entered here.
fa: هرچیزی که اینجا وارد کنید.کلمه به کلمه در هدر صفحه اصلی کپی می شود اگر برگه ثابت را در تنظیمات در خواندن نمایش صفحه اصلی قرار داده باشید. می توانید هر هدر اضافی رو قرار بدید حتی اگر مرجعش استایل باشد.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the home page if you have Front page displays your latest posts selected in Settings, Reading.  It will also be copied verbatim to the header on the Posts page if you have one set in Settings, Reading. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
fa: چه چیزی شما را در اینجا وارد می شود کلمه به کلمه به هدر صفحه اصلی کپی اگر شما صفحه اول نمایش آخرین پست های خود را در تنظیمات، خواندن انتخاب شده است. آن را نیز به کلمه به کلمه به هدر در صفحه پست کپی شده است اگر شما یک مجموعه ای در تنظیمات، خواندن. شما می توانید وارد هر هدر اضافی شما او را می خواهید، حتی ارجاع به شیوه.

en: A preview of what this page might look like in search engine results.
fa: پیش نمایش برگه بصورتی که ممکن است در نتایج موتورهای جستجو نشان داده شود

en: A custom title that shows up in the title tag for this page.
fa: یک عنوان سفارشی که در برچسب عنوان برای هر برگه نشان می دهد.

en: The META description for this page. This will override any autogenerated descriptions.
fa: توضیحات متا برای این برگه جایگزین هر توضیحاتی که خودکار تولید شده است می شود.

en: A comma separated list of your most important keywords for this page that will be written as META keywords.
fa: کاما جداکننده لیستی از بیشترین کلمات کلیدی مهم برای این برگه که نوشته شده به عنوان متاهای کلمه کلیدی

en: Override the canonical URLs for this post.
fa: جایگزینی آدرس های canonical برای این نوشته

en: Check this box to ask search engines not to index this page.
fa: این گزینه را انتخاب کنید تا موتورهای جستجو این برگه را ایندکس نکنند

en: Check this box to ask search engines not to follow links from this page.
fa: این گزینه را انتخاب کنید تا موتورهای جستجو لینک های این برگه را دنبال نکنند

en: Check this box to ask search engines not to use descriptions from the Open Directory Project for this page.
fa: این گزینه را انتخاب کنید تا موتورهای جستجو از توضیحاتی که در Open Directory Project هست برای این برگه استفاده نکنند.

en: Check this box to ask Yahoo! not to use descriptions from the Yahoo! directory for this page.
fa: این گزینه را انتخاب کنید تا یاهو از توضیحات دایرکتوری خود برای این برگه استفاده نکند

en: Set the title attribute for menu links.
fa: تنظیم خاصیت عنوان برای لینک های فهرست

en: Set the label for this page menu item.
fa: تنظیم لیبل برای آیتم فهرست این برگه

en: Don't display this page in the sitemap.
fa: این برگه را در نقشه سایت نمایش نده

en: Disable SEO on this page.
fa: غیر فعال کردن سئو در این برگه

en: Disable Google Analytics on this page.
fa: غیرفعال کردن گوگل آنالیز برای این برگه

en: I enjoy this plugin and have made a donation:
fa: من از این افزونه لذت بردم و می خواهم به آن کمک مالی کنم

en: Home Title:
fa: عنوان صفحه اصلی :

en: Home Description:
fa: توضیحات صفحه اصلی:

en: Use Keywords:
fa: کلمات کلیدی

en: Enabled
fa: فعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Home Keywords (comma separated):
fa: کلیدواژه های صفحه اصلی(با کاما مجازا شوند):

en: Use Static Front Page Instead
fa: بکاربردن صفحه ثابت بجای برگه اصلی

en: Canonical URLs:
fa: URL های استاندارد:

en: No Pagination for Canonical URLs:
fa: نداشتن شمارنده صفحه برای آدرس ها Canonical

en: Enable Custom Canonical URLs:
fa: فعال کردن برای آدرس های سفارشی Canonical

en: Set Protocol For Canonical URLs:
fa: تنظیم پروتکل برای آدرس های Canonical

en: Auto
fa: خودکار

en: Rewrite Titles:
fa: عنوان بازنویسی :

en: Force Rewrites:
fa: بازنویسی اجباری

en: Use Original Title:
fa: استفاده از عنوان اصلی

en: Capitalize Category Titles:
fa: بزرگسازی عناوین دسته بندی :

en: Home Page Title Format:
fa: فرمت عنوان صفحه اصلی

en: Page Title Format:
fa: فرمت عنوان برگه :

en: Post Title Format:
fa: فرمت عنوان نوشته :

en: Category Title Format:
fa: فرمت عنوان دسته بندی :

en: Archive Title Format:
fa: فرمت عنوان بایگانی :

en: Date Archive Title Format:
fa: فرمت عنوان بایگانی روز

en: Author Archive Title Format:
fa: فرمت عنوان بایگانی نویسنده

en: Tag Title Format:
fa: فرمت عنوان برچسب :

en: Search Title Format:
fa: فرمت عنوان جستجو :

en: Description Format
fa: فرمت توضیحات

en: 404 Title Format:
fa: فرمت عنوان 404 :

en: Paged Format:
fa: فرمت برگه :

en: SEO for Custom Post Types:
fa: SEO برای پست تایپ های سفارشی :

en: SEO on only these post types:
fa: سئو فقط برای این نوع از نوشته

en: Enable Advanced Options:
fa: فعال کردن تنظیمات حرفه ای

en: Default to NOINDEX:
fa: پیش فرض به NOINDEX

en: Default to NOFOLLOW:
fa: پیش فرض به NOFOLLOW

en: Default to NOODP:
fa: پیش فرض به NOODP

en: Default to NOYDIR:
fa: پیش فرض به NOYDIR

en: Custom titles:
fa: عناوین سفارشی

en: Show Column Labels for Custom Post Types:
fa: نمایش برچسب ها ستون برای انواع سفارشی نوشته

en: Display Menu In Admin Bar:
fa: نمایش منوی مدیریت در نوار ابزار بالا

en: Display Menu At The Top:
fa: نمایش منو در بالا:

en: Google Webmaster Tools:
fa: ابزار وب مستر گوگل:

en: Bing Webmaster Center:
fa: ابزار وب مستر Bing :

en: Pinterest Site Verification:
fa: تائیدیه سایت پینترست

en: Google Plus Default Profile:
fa: پروفایل پیش فرض گوگل پلاس

en: Disable Google Plus Profile:
fa: غیرفعال کردن پروفایل گوگل پلاس

en: Display Sitelinks Search Box:
fa: نمایش Sitelinks جعبه جستجو:

en: Set Preferred Site Name:
fa: تنظیم ترجیحی نام سایت:

en: Specify A Preferred Name:
fa: تعریف نام ترجیحی

en: Advanced Authorship Options:
fa: تنظیمات پیشرفته Authorship

en: Display Google Authorship:
fa: نمایش گوگل Authorship:

en: Display Publisher Meta on Front Page:
fa: نمایش متای نویسنده در صفحه اصلی

en: Specify Publisher URL:
fa: تعریف آدرس URL نویسنده

en: Google Analytics ID:
fa: شناسه گوگل آنالیز :

en: Use Universal Analytics:
fa: بکار گیری آنالیز کلی

en: Advanced Analytics Options:
fa: تنظیمات پیشرفته آنالیز

en: Tracking Domain:
fa: دامنه ی تحت نظارت :

en: Track Multiple Domains:
fa: پیگیری چند دامنه :

en: Additional Domains:
fa: دامنه های اضافی:

en: Anonymize IP Addresses:
fa: آدرس آی پی های گمنام

en: Display Advertiser Tracking:
fa: نمایش ردیابی آگهی:

en: Exclude Users From Tracking:
fa: حذف کاربران از پیگیری:

en: Track Outbound Links:
fa: پیگیری Outbound لینک ها :

en: Enhanced Link Attribution:
fa: تخصیص مجوز لینک

en: Enhanced Ecommerce:
fa: تخصیص فروشگاه الکترونیکی

en: Use Categories for META keywords:
fa: استفاده کردن از دسته بندی برای کلیدواژه های متا :

en: Use Tags for META keywords:
fa: استفاده کردن از برچسب ها برای کلیدواژه های متا :

en: Dynamically Generate Keywords for Posts Page/Archives:
fa: ایجاد کلیدواژه ها به صورت پویا برای برگه ها نوشته و یا بایگانی

en: Use noindex for Categories:
fa: مستثنی کردن دسته بندی ها :

en: Use noindex for Date Archives:
fa: استفاده از noindex برای بایگانی روز

en: Use noindex for Author Archives:
fa: استفاده از noindex برای بایگانی نویسنده

en: Use noindex for Tag Archives:
fa: مستثنی کردن برچسب بایگانی :

en: Use noindex for the Search page:
fa: استفاده از noindex برای برگه جستجو

en: Use noindex for the 404 page:
fa: استفاده از noindex برای برگه 404

en: Use noindex for Taxonomy Archives:
fa: استفاده از noindex برای بایگانی طبقه بندی:

en: Use noindex for paginated pages/posts:
fa: استفاده از noindex برای شمارنده صفحه

en: Use nofollow for paginated pages/posts:
fa: استفاده از nofollow برای شمارنده صفحه

en: Exclude site from the Open Directory Project:
fa: حذف سایت از Open Directory Project

en: Exclude site from Yahoo! Directory:
fa: حذف سایت از دایرکتوری Yahoo

en: Avoid Using The Excerpt In Descriptions:
fa: اجتناب از استفاده از خلاصه متن در بخش توضیحات

en: Autogenerate Descriptions:
fa: تولید خودکار توضیحات:

en: Run Shortcodes In Autogenerated Descriptions:
fa: اجرای کدهای کوتاه در تولید خودکار توضیحات

en: Remove Descriptions For Paginated Pages:
fa: حذف توضیحات برای شمارنده صفحه

en: Never Shorten Long Descriptions:
fa: هرگز توضیحات بلند را کوتاه نکن

en: Use Schema.org Markup
fa: استفاده از نشانه گذاری Schema.org

en: Unprotect Post Meta Fields:
fa: فیلدهای متای نوشته محافظت نشده

en: Exclude Pages:
fa: برگه های مستثنی :

en: Additional Post Headers:
fa: سربرگ های اضافه نوشته :

en: Additional Page Headers:
fa: سربرگ های اضافه برگه :

en: Additional Front Page Headers:
fa: سربرگ های اضافه سرمقاله :

en: Additional Blog Page Headers:
fa: سربرگ های اضافی برگه بلاگ

en: Log important events:
fa: ثبت رویدادهای مهم :

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro Version
fa: ارتقا به نسخه حرفه ای All in One SEO Pack

en: Preview Snippet
fa: پیش نمایش

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیح

en: Keywords (comma separated)
fa: کلمات کلیدی با کاما جدا شود

en: Custom Canonical URL
fa: لینک های سفارشی Canonical

en: Robots Meta NOINDEX
fa: روبات های متا NOINDEX

en: Robots Meta NOFOLLOW
fa: روبات های متا NOFOLLOW

en: Robots Meta NOODP
fa: روبات های متا NOODP

en: Robots Meta NOYDIR
fa: روبات های متا NOYDIR

en: Title Attribute
fa: مشخصه عنوان

en: Menu Label
fa: لیبل فهرست

en: Exclude From Sitemap
fa: حذف از نقشه سایت

en: Disable on this page/post
fa: غیر فعال کردن در این صفحه / پست:

en: Disable Google Analytics
fa: غیر فعال کردن گوگل آنالیز

en: Home Page Settings
fa: تنظیمات صفحه اصلی

en: Keyword Settings
fa: تنظیمات کلمات کلیدی

en: Title Settings
fa: تنظیمات عنوان

en: Custom Post Type Settings
fa: تنظیمات نوع نوشته سفارشی

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Webmaster Verification
fa: تأیید وب مستر

en: Google Settings
fa: تنظیمات گوگل

en: %search% - What was searched for
fa: %search% - جستجو شده برای

en: This controls the format of Meta Descriptions.The following macros are supported:
fa: این فرمت متا توصیف ها را کنترل می کند. ماکروهای زیر
    پشتیبانی می شوند:

en: %description% - The original description as determined by the plugin, e.g. the excerpt if one is set or an auto-generated one if that option is set
fa: %description% - شرح اصلی مشخص شده توسط افزونه

en: %wp_title% - The original wordpress title, e.g. post_title for posts
fa: %wp_title% - عنوان اصلی وردپرس

en: This controls the format of the title tag for the 404 page.<br />The following macros are supported:
fa: این فرمت تگ عنوان را برای صفحه 404 کنترل می کند. <br />ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند.

en: %category_title% - The (main) category of the post
fa: %category_title% - دسته بندی(مادر) نوشته

en: %category% - Alias for %category_title%
fa: %category% - نام مستعار %category_title%

en: %post_author_login% - This post's author' login
fa: %post_author_login% - ورود نویسنده این نوشته

en: %post_author_nicename% - This post's author' nicename
fa: %post_author_nicename% - لقب نویسنده این نوشته

en: %post_author_firstname% - This post's author' first name (capitalized)
fa: %post_author_firstname% - نام نویسنده این نوشته (با حروف بزرگ)

en: %post_author_lastname% - This post's author' last name (capitalized)
fa: %post_author_lastname% - نام خانوادگی نویسنده این مطلب (با حروف بزرگ)

en: This controls the format of the title tag for Category Archives.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای صفحه اصلی شما
    کنترل می کند.<br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند:

en: %category_title% - The original title of the category
fa: %category_title% - عنوان اصلی دسته بندی

en: %category_description% - The description of the category
fa: %category_description% - شرح دسته بندی

en: This controls the format of the title tag for Custom Post Archives.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای آرشیوهای پست سفارشی
    کنترل می کند.<br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند:

en: %archive_title - The original archive title given by wordpress
fa: %archive_title - عنوان آرشیو اصلی توسط وردپرس
    تعیین شده است.

en: This controls the format of the title tag for Date Archives.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان آرشیوهای روز را کنترل می کند.<br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند:

en: %date% - The original archive title given by wordpress, e.g. "2007" or "2007 August"
fa: %date% - عنوان اصلی بایگانی تعیین شده توسط وردپرس مثل : "2007" or "2007 August"

en: %day% - The original archive day given by wordpress, e.g. "17"
fa: %day% - روز اصلی آرشیو توسط وردپرس تعیین شده است. مثلا "17"

en: %month% - The original archive month given by wordpress, e.g. "August"
fa: %month% - ماه اصلی آرشیو توسط ورد پرس تعیین شده است. مثلا "اوت"

en: %year% - The original archive year given by wordpress, e.g. "2007"
fa: %year% - سال اصلی آرشیو توسط وردپرس تعیین شده است. مثلا "2007"

en: This controls the format of the title tag for Author Archives.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای آرشیوهای نویسنده
    کنترل می کند.<br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند.

en: %author% - The original archive title given by wordpress, e.g. "Steve" or "John Smith"
fa: %author% عنوان اصلی آرشیو توسط وردپرس تعیین
    می شود. مثلا"Steve" یا “John smith”

en: This controls the format of the title tag for Tag Archives.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای آرشیوهای برچسب کنترل می کند. <br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند.

en: %tag% - The name of the tag
fa: %tag% - نام برچسب

en: This controls the format of the title tag for the Search page.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای صفحه جستجو کنترل می کند.<br />ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند

en: %blog_description% - Your blog description
fa: %blog_description% - شرح بلاگ شما

en: %page_title% - The original title of the page
fa: %page_title% - عنوان اصلی برگه

en: %page_author_login% - This page's author' login
fa: %page_author_login% - ورود نویسنده این برگه

en: %page_author_nicename% - This page's author' nicename
fa: %page_author_nicename% - لقب نویسنده این برگه

en: %page_author_firstname% - This page's author' first name (capitalized)
fa: %page_author_firstname% - نام نویسنده این برگه (با حروف بزرگ)

en: %page_author_lastname% - This page's author' last name (capitalized)
fa: %page_author_lastname% - نام خانوادگی نویسنده این برگه (با حروف بزرگ)

en: This controls the format of the title tag for Pages.<br />The following macros are supported:
fa: <br /> فرمت تگ عنوان را برای صفحات کنترل می کند.
    ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند.

en: This controls the format of the title tag for Posts.<br />The following macros are supported:
fa: فرمت تگ عنوان را برای صفحه اصلی شما
    کنترل می کند.<br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند:

en: %post_title% - The original title of the post
fa: %post_title% - عنوان اصلی نوشته

en: Checking this option will allow you to customize Canonical URLs for specific posts.
fa: کنترل این گزینه به شما اجازه می دهد که Canonical URLs را برای پست های خاص تنظیم کنید.

en: Set protocol for canonical URLs.
fa: برای Canonical URLs  پروتکل تنظیم کنید.

en: Use wp_title to get the title used by the theme; this is disabled by default. If you use this option, set your title formats appropriately, as your theme might try to do its own title SEO as well.
fa: از wp_title برای دریافت عنوان به کار رفته در  موضوع استفاده کنید که این کار به طور پیش فرض غیرفعال شده است. اگر این گزینه را انتخاب می کنید فرمت عنوان خود را به درستی انتخاب کنید به طوریکه موضوع باید عنوان سئو خودش را پیدا کند.

en: Check this and All in One SEO Pack will create a log of important events (all-in-one-seo-pack.log) in its plugin directory which might help debugging. Make sure this directory is writable.
fa:  کنترل All in One SEO Pack باعث تشکیل گزارشی از رویدادهای مهم (all-in-one-seo-pack.log) در فهرست راهنمای پلاگین خواهد شد که به اشکال زدایی کمک می کند. مطمئن شوید که این فهرست راهنما قابل نوشتن است.

en: As the name implies, this will be the Meta Title of your homepage. This is independent of any other option. If not set, the default Site Title (found in WordPress under Settings, General, Site Title) will be used.
fa: از اسم meta title  پیداست که این عنوان فوقانی صفحه شما می شود. این مستقل از هز گزینه ی دیگری است. اگر تنظیم نشود عنوان پیش فرض سایت ( که در ورد پرس زیر تنظیمات، عمومی، عنوان سایت وجود دارد) استفاده خواهد شد.

en: This will be the Meta Description for your homepage. This is independent of any other option. The default is no Meta Description at all if this is not set.
fa: این توضیحات فوقانی صفحه اصلی شما خواهد بود که از هر گزینه دیگری مستقل است. اگر این تنظیم نشود به طور پیش فرض هیچ متا توصیفاتی نخواهد بود.

en: Enter a comma separated list of your most important keywords for your site that will be written as Meta Keywords on your homepage. Do not stuff everything in here.
fa: لیستی جدا شده با کاما از مهم ترین کلمات کلیدی سایتتان را وارد کنید که به صورت کلمات  کلیدی فوقانی در صفحه اصلی شما نوشته شود. همه چیز را در اینجا پر نکنید.

en: Checking this option uses the title, description, and keywords set on your static Front Page.
fa: با انتخاب این گزینه، عنوان، توضیحات و کلمات کلیدی روی صفحه اول قرار می گیرند.

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
fa: این گزینه به شما اجازه می دهد که استفاده کلمات کلیدی فوقانی در کل سایت قطع و وصل شود.

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
fa: اگر می خواهید طبقات یک پست مشخص به عنوان کلمات کلیدی فوقانی برای این پست انتخاب شود (علاوه بر هر کلمه کلیدی که روی صفحه Edit Post مشخص می کنید) این گزینه را کنترل کنید.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
fa: اگر برچسب هایتان در یک پست مشخص که به عنوان کلمات کلیدی فوقانی انتخاب شده را برای این پست هم می خواهید، این گزینه را انتخاب کنید (علاوه بر هر کلمه کلیدی که روری صفحه Edit Post مشخص می کنید).

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page.  If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
fa: اگر کلمات کلیدیتان را روی صفحه پست ها می خواهید (زیر تنظیمات وردپرس، خواندن، نمایش صفحه اول) و صفحات آرشیو به شکل پویا از کلمات کلیدی پست های نشان داده شده در آن صفحه تولید شود، این را کنترل کنید. اگر این کنترل نشود از کلمات کلیدی به کار رفته در صفحه ویرایش برای صفحه پست ها استفاده می شود.

en: Note that this is all about the title tag. This is what you see in your browser's window title bar. This is NOT visible on a page, only in the title bar and in the source code. If enabled, all page, post, category, search and archive page titles get rewritten. You can specify the format for most of them. For example: Using the default post title format below, Rewrite Titles will write all post titles as 'Post Title | Blog Name'. If you have manually defined a title using All in One SEO Pack, this will become the title of your post in the format string.
fa: توجه داشته باشید که این تنها مربوط به علامت عنوان است. این چیزی است که شما در نوار عنوان پنجره مرورگر می بینید. این به جز در نوار عنوان و کد منبع در یک صفحه قابل مشاهده نیست. اگر فعال باشد تمام صفحه، پست، دسته، جستجو و عناوین صفحه آرشیو بازنویسی می شوند. شما می توانید فرمت را برای بسیاری از آنها مشخص کنید. به عنوان مثال با استفاده از فرمت عنوان پست پیش فرض زیر، بازنویسی عناوین، باعث نوشتن تمام عناوین پست به شکل Post Title | Blog Name می شود. اگر شما به شکل دستی یک عنوان را با استفاده از All in One SEO Pack تعریف کرده اید، این عنوان پست شما در مجموعه فرمت ها خواهد شد.

en: Check this and Search Page Titles and Tag Page Titles will have the first letter of each word capitalized.
fa: کنترل کنید درعناوین صفحه جستجوگر وعناوین صفحه
    برچسب اولین حرف هر کلمه بزرگ باشد

en: Check this and Category Titles will have the first letter of each word capitalized.
fa: برای بزرگسازی حرف اول کلمات در عناوین (برای کلمات لاتین) اینجا را علامتگذاری کنید.

en: This controls the format of the title tag for your Home Page.<br />The following macros are supported:
fa: این فرمت تگ عنوان را برای صفحه اصلی شما
    کنترل می کند. <br /> ماکروهای زیر پشتیبانی می شوند:

en: %blog_title% - Your blog title
fa: %blog_title% - عنوان بلاگ شما

en: All donations support continued development of this free software.
fa: تمامی کمک های مالی جهت توسعه نسخه رایگان این نرم افزار استفاده می گردد

en: This option will automatically generate Canonical URLs for your entire WordPress installation.  This will help to prevent duplicate content penalties by <a href=\'http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2009/02/specify-your-canonical.html\' target=\'_blank\'>Google</a>.
fa:  این گزینه به طور خودکار Canonical URLs را برای کل راه اندازی وردپرس شما تولید می کند. 
    این کار مانع جریمه مطالب تکراری در <a href=\'http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2009/02/specify-your-canonical.html\' target=\'_blank\'>Google</a>. می شود.

en: Checking this option will set the Canonical URL for all paginated content to the first page.
fa:  با کنترل این گزینه Canonical URL برای همه مطالب صفحه بندی شده، به صفحه اول منتقل می شود.

en: Bad Bot Blocker
fa: مسدود کننده ربات های بد

en: Block requests from user agents that are known to misbehave with 503.
fa: درخواست های عوامل کاربر که به عنوان رفتار نادرست 503 شناخته می شود را مسدود کنید.

en: Log and show recent requests from blocked bots.
fa:  وارد سیستم شوید و درخواست های جدید بوت های مسدود
    را نشان دهید

en: Block bad robots via Apache .htaccess rules. Warning: this will change your web server configuration, make sure you are able to edit this file manually as well.
fa: روبات های معیوب را با قواعد Apaache.htaccess مسدود کنید. اخطار:این عمل باعث می شود که شکل سرویس دهنده وب شما تغییر کند، بنابراین مطمئن شوید که می توانید این فایل را به شکل دستی ویرایش کنید.

en: Check this to edit the list of disallowed user agents for blocking bad bots.
fa: لیست عوامل کاربری غیرمجاز را به منظور مسدود کردن 
    بوت های معیوب، ویرایش کنید.

en: This is the list of disallowed user agents used for blocking bad bots.
fa: این لیست عوامل کاربر غیرمجاز است که برای مسدود
    کردن بوت های معیوب استفاده می شود

en: This is the list of disallowed referers used for blocking bad bots.
fa: این لیست مرجع های غیرمجازی است که برای مسدود کردن
    بوت های معیوب استفاده شده بود.

en: Shows log of most recent requests from blocked bots. Note: this will not track any bots that were already blocked at the web server / .htaccess level.
fa: ورود جدیدترین درخواست های بوت های مسدود را نشان
    می دهد. نکته: این کار بوت هایی که در حال حاضر در
    وب سرور مسدود هستند را پیدا نمی کند.

en: Track Blocked Bots
fa: بوت های مسدود را پیدا کنید

en: User Agent Blocklist
fa: لیست سیاه عامل کاربر

en: Referer Blocklist
fa: لیست سیاه Referer

en: Log Of Blocked Bots
fa: ورود بوت های مسدود شده

en: No requests yet.
fa: هنوز درخواستی وجود ندارد

en: Blocked bot with IP %s -- matched user agent %s found in blocklist.
fa: بوت های مسدود با آی پی %s -- matched user agent %s  در blocklist یافت شدند.

en: Blocked bot with IP %s -- matched referer %s found in blocklist.
fa: بوت های مسدود با آی پی %s -- matched referer %s در blocklist یافت شدند.

en: Apache module %s is required!
fa: ماژول Apache برای %s لازم است

en: Updated .htaccess rules.
fa: قوانینhtaccess  به روز رسانی شده است.

en: Failed to update .htaccess rules!
fa: قوانین htaccess به روز رسانی ناموفقی داشته اند.

en: No rules to update!
fa: هیچ قانونی برای به روز رسانی وجود ندارد.

en: %s Plugin Options
fa: %s گزینه های اتصال

en: General Settings
fa: تنظیمات کلی
