Plugins - One Click Demo Import - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (216 entries)

en: %1$sWarning: your server is using %2$sPHP safe mode%3$s. This means that you might experience server timeout errors.%4$s
fa: %1$s هشدار: سرور شما ا%2$sحالت امن%3$s استفاده می کند. این بدان معناست که ممکن است خطاهای زمان سرور را تجربه کنید.%4$s

en: %1$sYour user role isn't high enough. You don't have permission to import demo data.%2$s
fa: %1$s نقش کاربر شما به اندازه کافی بالا نیست. شما اجازه وارد کردن داده های نمایشی را ندارید. %2$s

en: <p><a href="%s" target="_blank">View error log</a> for more information.</p>
fa: <p><a href="%s" target="_blank">گزارش خطا را بینید</a>برای اطلاعات بیشتر .</p>

en: About Us
fa: درباره ما

en: All Demos
fa: همه پیش نمایش ها

en: All required/recommended plugins are already installed. You can import your demo content.
fa: همه افزونه های مورد نیاز/توصیه شده قبلاً نصب شده اند. می توانید محتوای نمایشی خود را وارد کنید.

en: An error occured while importing this page: %s
fa: هنگام وارد کردن این صفحه خطایی روی داد:%s

en: An error occurred while fetching file from: %1$s%2$s%3$s!%4$sReason: %5$s - %6$s.
fa: خطایی هنگام دریافت فایل %1$s%2$s%3$s!%4$s رخ داده است. علت: %5$s - %6$s.

en: An error occurred while reading a file from your server! Tried reading file from path: %1$s%2$s.
fa: هنگام خواندن یک فایل از سرور شما خطایی روی داد! خواندن فایل از مسیر:%1$s%2$s.را امتحان کرد.

en: An error occurred while retrieving reading/writing permissions to your server (could not retrieve WP filesystem credentials)!
fa: هنگام بازیابی مجوزهای خواندن/نوشتن به سرور شما خطایی روی داد (نتوانست اعتبارنامه سیستم فایل ,وردپرس را بازیابی کند)!

en: An error occurred while writing file to your server! Tried to write a file to: %1$s%2$s.
fa: هنگام نوشتن فایل به سرور شما خطایی روی داد! سعی کردم پرونده ای را برای:%1$s%2$s$ s بنویسم.

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئنید؟

en: At least one of the possible options should be set! Check them with --help
fa: حداقل یکی از گزینه های ممکن باید تنظیم شود! آنها را با help-- بررسی کنید

en: Back icon
fa: نماد برگشت

en: Before We Import Your Demo
fa: قبل از اینکه نسخه ی نمایشی شما را وارد کنیم

en: Book Now
fa: اکنون ثبت کن

en: By %s
fa: توسط %s

en: Cancel
fa: لغو

en: Categorize and sell your products online while displaying reviews from happy customers.
fa: ضمن نمایش نظرات مشتریان راضی ، محصولات خود را بصورت آنلاین طبقه بندی کرده و بفروشید.

en: Checkmark icon
fa: نماد علامت تیک

en: Comment or Message
fa: نظر یا پیام

en: Congrats, your demo was imported successfully. You can now begin editing your site.
fa: تبریک می گویم ، نسخه نمایشی شما با موفقیت وارد شد. اکنون می توانید ویرایش سایت خود را آغاز کنید.

en: Contact Form
fa: فرم تماس

en: Contact Us
fa: تماس با ما

en: Content file was not uploaded. Error: %s
fa: فایل محتوا بارگذاری نشد. خطا:%s

en: Content import file provided does not exist! Skipping this import!
fa: فایل درون ریزی محتوا ارائه شده وجود ندارد! این درون ریزی را نادیده بگیرید!

en: Content import finished!
fa: وارد کردن محتوا به پایان رسید!

en: Content import icon
fa: نماد واردات محتوا

en: Continue & Import
fa: ادامه و درون ریزی

en: Could not complete the import process for this page. Could not update the imported page with correct WPForms form ID.
fa: فرآیند وارد کردن این صفحه انجام نشد. صفحه وارد شده با شناسه فرم درست WPForms به روز نشد.

en: Could not complete the import process for this page. Required WPForms plugin doesn't exist.
fa: فرآیند وارد کردن این صفحه انجام نشد. افزونه WPForms مورد نیاز است و وجود ندارد.

en: Could not complete the import process for this page. Required WPForms plugin is not activated.
fa: فرآیند وارد کردن این صفحه انجام نشد. افزونه WPForms مورد نیاز است و فعال نیست.

en: Could not complete the import process for this page. Something went wrong while creating a WPForms contact form.
fa: فرآیند وارد کردن این صفحه انجام نشد. هنگام ایجاد فرم تماس WPForms مشکلی پیش آمد.

en: Could not import this page. Page slug is missing.
fa: نتوانست این صفحه را وارد کند . خطای صفحه : صفحه وجود ندارد

en: Could not import this page. You don't have permission to import content.
fa: این صفحه وارد نشد. شما مجوز وارد کردن محتوا را ندارید.

en: Could not install the plugin. Don't have file permission.
fa: افزونه نصب نشد. مجوز فایل ندارید

en: Could not install the plugin. Plugin slug is missing.
fa: افزونه نصب نشد. خطای عدم وجود افزونه.

en: Could not install the plugin. WP Plugin installer could not retrieve plugin information.
fa: افزونه نصب نشد. نصب کننده افزونه وردپرس نمی تواند اطلاعات افزونه را بازیابی کند.

en: Could not install the plugin. You don't have permission to install plugins.
fa: افزونه نصب نشد. شما مجوز نصب افزونه ها را ندارید.

en: Create Content
fa: ایجاد محتوا

en: Create Demo Content
fa: ایجاد محتوای نمایشی

en: Create Landing Pages
fa: ایجاد صفحات فرود

en: Create beautiful converting pages.
fa: ایجاد صفحات تبدیل زیبا.

en: Create demo content icon
fa: ایجاد نماد محتوای نمایشی

en: Create landing pages icon
fa: ایجاد نماد صفحات فرود

en: Create useful content with a few clicks.
fa: با چند کلیک محتوای مفید ایجاد کنید.

en: Custom Landing Pages by SeedProd
fa: صفحات فرود سفارشی توسط SeedProd

en: Customizer file was not uploaded. Error: %s
fa: فایل سفارشی ساز بارگذاری نشد. خطا:%s

en: Customizer import file provided does not exist! Skipping this import!
fa: فایل درون ریزی سفارشی ساز ارائه شده وجود ندارد! این درون ریزی را نادیده بگیرید!

en: Customizer import icon
fa: نماد وارد کردن سفارشی ساز

en: Customizer settings import finished!
fa: وارد کردن تنظیمات سفارشی ساز به پایان رسید!

en: Customizer settings imported successfully!
fa: تنظیمات سفارشی ساز با موفقیت درون ریزی شد!

en: Demo import files could not be retrieved!
fa: درون ریزی نسخه نمایشی فایل ها قابل بازیابی نیست!

en: Demo import files retrieved successfully!
fa: درون ریزی نسخه ی نمایشی فایل ها با موفقیت بازیابی شد!

en: Display beautifully clean, customizable, and responsive Instagram feeds.
fa: نمایش فیدهای اینستاگرام بسیار تمیز ، قابل تنظیم و واکنشگرا.

en: Display your delicious dishes online to entice website visitors to become restaurant customers.
fa: غذاهای خوشمزه خود را بصورت آنلاین نمایش دهید تا بازدیدکنندگان وب سایت را به مشتری رستوران تبدیل کند.

en: Downloaded files
fa: فایلهای بارگیری شده

en: Email
fa: رایانامه

en: Enter Option Name
fa: نام گزینه را وارد کنید

en: Error: The customizer import file is missing! File path: %s
fa: خطا: فایل درون ریز سفارشی ساز وجود ندارد! مسیر فایل:%s

en: Error: The customizer import file is not in a correct format. Please make sure to use the correct customizer import file.
fa: خطا: فایل درون ریزی سفارشی ساز در قالب صحیح نیست. لطفاً مطمئن شوید که از فایل درون ریزی سفارشی ساز صحیح استفاده می کنید.

en: Error: The customizer import file is not suitable for current theme. You can only import customizer settings for the same theme or a child theme.
fa: خطا: فایل وارد کننده سفارشی ساز برای پوسته فعلی مناسب نیست. فقط می توانید تنظیمات سفارشی ساز را برای همان پوسته یا پوسته فرزند وارد کنید.

en: Error: Widget import data could not be read. Please try a different file.
fa: خطا: اطلاعات واردات ابزارک قابل خواندن نیست. لطفاً فایل دیگری را امتحان کنید.

en: Error: Widget import file could not be found.
fa: خطا: فایل واردات ویجت یافت نشد.

en: Executing action: %s ...
fa: در حال اجرا:%s...

en: Expand your reach by accepting appointments online plus detailing your services and staff.
fa: با پذیرش قرارهای آنلاین به اضافه جزئیات خدمات و پرسنل خود ، دسترسی خود را افزایش دهید.

en: FAQ
fa: سوالات متداول

en: Files info:%1$sSite URL = %2$s%1$sData file = %3$s%1$sWidget file = %4$s%1$sCustomizer file = %5$s%1$sRedux files:%1$s%6$s
fa: اطلاعات فایل ها :%1$sSite URL = %2$s%1$sفایل اطلاعات = %3$s%1$sفایل ابزارک = %4$s%1$sفایل های سفارشی ساز= %5$s%1$sRedux فایل ها:%1$s%6$s

en: Go Back
fa: بازگشت

en: Help potential clients feel more at ease by showing off your hard-working and trustworthy team.
fa: با نشان دادن تیم سخت کوش و قابل اعتماد خود ، به مشتریان بالقوه کمک کنید تا احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

en: Here are the predefined demo imports:
fa: در اینجا درون ریزی نسخه ی نمایشی از پیش تعریف شده وجود دارد:

en: Import
fa: درون ریزی

en: Import Complete!
fa: واردات کامل شد!

en: Import Content
fa: درون ریزی محتوا

en: Import Customizer
fa: درون ریزی سفارشی ساز

en: Import Demo
fa: درون ریزی پیشنمایش

en: Import Demo Data
fa: درون ریزی داده های نمایشی

en: Import Failed
fa: واردات ناموفق بود

en: Import Redux
fa: درون ریزی Redux

en: Import Widgets
fa: درون ریزی ابزارک

en: Import your content, widgets and theme settings with one click. Theme authors! Enable simple demo import for your theme demo data.
fa: محتوا ، ابزارک ها و تنظیمات پوسته را با یک کلیک وارد کنید. سازندگان پوسته! وارد کردن نسخه نمایشی ساده برای داده های نمایشی تم خود را فعال کنید.

en: Imported
fa: درون ریزیز شده است

en: Imported to Inactive
fa: به غیرفعال درون‌ریزی شد

en: Importing Content
fa: درون ریزی محتوا

en: Importing Redux settings
fa: وارد کردن تنظیمات Redux

en: Importing animation
fa: درون ریزی انیمیشن

en: Importing content
fa: درون ریزی محتوا

en: Importing content (this might take a while)...
fa: در حال درون ریزی (این عمل زمان بر است)...

en: Importing customizer settings
fa: درون ریزی تنظیمات سفارشی ساز

en: Importing customizer settings...
fa: درون ریزی تنظیمات سفارشی ساز ...

en: Importing demo data (post, pages, images, theme settings, etc.) is the quickest and easiest way to set up your new theme.
fa: وارد کردن داده های نمایشی (پست ، صفحات ، تصاویر ، تنظیمات تم و غیره) سریعترین و ساده ترین راه برای تنظیم پوسته جدید شما است.

en: Importing widgets
fa: درحال درون ریزی ابزارک

en: Importing widgets...
fa: درون ریزی ابزارک ...

en: Importing...
fa: در حال درون ریزی...

en: Impress leads by visually showcasing your achievements, case studies, and past work.
fa: با نمایش بصری دستاوردهای خود ، مطالعات موردی و کارهای گذشته ، صاحبان کسب و کار را تحت تأثیر قرار دهید.

en: Info icon
fa: نماد اطلاعات

en: Initial max execution time = %s
fa: حداکثر زمان اجرای اولیه =%s

en: Install & Activate
fa: نصب و فعال سازی

en: Install Plugin
fa: نصب افزونه

en: Install Plugins
fa: نصب افزونه  ها

en: Install Recommended Plugins
fa: نصب پلاگین های توصیه شده

en: Install our recommended plugins.
fa: افزونه های توصیه شده ما را نصب کنید.

en: Installed
fa: نصب شد

en: Installing...
fa: در حال نصب...

en: Introduce yourself and your business with a clean layout to reassure your leads and customers.
fa: خود و کسب و کار خود را با چیدمانی تمیز معرفی کنید تا به خریداران و مشتریان خود اطمینان دهید.

en: Invalid file type detected! Please select a DAT file for the Customizer Import.
fa: نوع فایل نامعتبر شناسایی شد! لطفاً یک فایل DAT برای وارد کردن سفارشی ساز انتخاب کنید.

en: Invalid file type detected! Please select a JSON file for the Redux Import.
fa: نوع فایل نامعتبر شناسایی شد! لطفاً یک فایل JSON برای واردات Redux انتخاب کنید.

en: Invalid file type detected! Please select a JSON or WIE file for the Widgets Import.
fa: نوع فایل نامعتبر شناسایی شد! لطفاً یک فایل JSON یا WIE برای وارد کردن ابزارک انتخاب کنید.

en: Invalid file type detected! Please select an XML file for the Content Import.
fa: نوع فایل نامعتبر شناسایی شد! لطفاً یک فایل XML برای وارد کردن محتوا انتخاب کنید.

en: It allows you to simply edit everything instead of creating content and layouts from scratch.
fa: این به شما امکان می دهد به جای ایجاد محتوا و طرح بندی از ابتدا ، همه چیز را به سادگی ویرایش کنید.

en: Join 4,000,000+ professionals who build smarter forms and surveys with WPForms.
fa: به 4،000،000+ متخصص بپیوندید که فرم ها و نظرسنجی های دقیق تری با WPForms ایجاد می کنند.

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Let the world know your services or products' cost and features in an organized pricing table.
fa: در یک جدول قیمت گذاری سازماندهی شده ، جهان را از هزینه ها و ویژگی های خدمات یا محصولات خودتان مطلع کنید.

en: Lighten the load on your support team or your inbox by addressing frequently asked questions.
fa: با پاسخ دادن به سوالات متداول ، بار تیم پشتیبانی یا صندوق ورودی خود را سبک کنید.

en: Loading...
fa: بارگذاری...

en: Lock icon
fa: نماد قفل

en: Looks like some of the plugins failed to install. Please try again. If this issue persists, please manually install the failing plugins and come back to this step to import the theme demo data.
fa: به نظر می رسد برخی از افزونه ها نصب نشده اند. لطفا دوباره تلاش کنید. اگر این مشکل همچنان ادامه داشت ، لطفاً افزونه های خراب را به صورت دستی نصب کنید و برای وارد کردن پیش نمایش پوسته به این مرحله بازگردید.

en: Make email delivery easy for WordPress. Connect with SMTP, Gmail, Outlook, Mailgun, and more.
fa: ارسال ایمیل را برای وردپرس آسان کنید. با SMTP ، Gmail ، Outlook ، Mailgun و موارد دیگر ارتباط برقرار کنید.

en: Make it easy to get in touch with you through a completely customizable built-in contact form.
fa: برقراری ارتباط آسان با شما را از طریق فرم تماس( کاملاً قابل سفارشی سازی ) آسان کنید.

en: Manual Demo File Import
fa: درون ریزی دستی فایل پیش نمایش

en: Manual import files are missing! Please select the import files and try again.
fa: فایلهای درون ریزی دستی وجود ندارد! لطفاً فایل های درون ریزی را انتخاب کرده و دوباره امتحان کنید.

en: Manually uploaded files
fa: فایلهای بارگذاری شده دستی

en: Meet the Team
fa: گروه را ملاقات کنید

en: Meet the Team Form
fa: با فرم تیم آشنا شوید

en: Menu
fa: فهرست

en: Missing Redux option name! Please also enter the Redux option name!
fa: نام گزینه Redux وجود ندارد! لطفاً نام گزینه Redux را نیز وارد کنید!

en: Missing URL for downloading a file!
fa: نشانی اینترنتی برای بارگیری فایل وجود ندارد!

en: MonsterInsights
fa: طرز فکر هیولا

en: Name
fa: نام

en: New AJAX call!
fa: صدا زدن جدید ایجکس

en: No Title
fa: بدون عنوان

en: No file provided.
fa: فایلی ارائه نشد

en: No import files specified!
fa: هیچ فایل درون ریزی مشخص نشده است!

en: No preview image defined for this import.
fa: هیچ تصویر پیش نمایش برای این درون ریزی تعریف نشده است.

en: No preview image.
fa: تصویر پیش نمایش وجود ندارد.

en: No results for widget import!
fa: هیچ نتیجه ای برای واردات ابزارک وجود ندارد!

en: One Click Demo Import
fa: درون ریزی نسخه نمایشی با یک کلیک

en: One Click Demo Import -
fa: درون ریزی نسخه نمایشی با یک کلیک

en: Please sit tight while we import your content. Do not refresh the page or hit the back button.
fa: لطفاً وقتی ما محتوای شما را وارد می کنیم ، محکم بنشینید. صفحه را تازه نکنید و دکمه برگشت را نزنید.

en: Plugin installed and activated succesfully.
fa: افزونه با موفقیت نصب و فعال شد.

en: Plugin is already installed and activated!
fa: افزونه قبلا نصب و فعال شده است!

en: Plugin was already installed! We activated it for you.
fa: افزونه قبلاً نصب شده بود! ما آن را برای شما فعال کردیم

en: Portfolio
fa: نمونه کارها

en: Predefined demo import started! All other parameters will be ignored!
fa: درون ریزی نسخه ی نمایشی از پیش تعیین شده آغاز شد! همه پارامترهای دیگر نادیده گرفته می شوند!

en: Predefined import finished!
fa: درون ریزی از پیش تعیین شده به پایان رسید!

en: Preparing the demo import files...
fa: در حال آماده سازی فایل های درون ریزی نسخه ی نمایشی ...

en: Preview Demo
fa: پیش نمایش نسخه ی نمایشی

en: Questionmark icon
fa: نماد علامت سوال

en: Recommended Plugins
fa: افزونه های توصیه شده

en: Recommended plugins icon
fa: نماد افزونه های توصیه شده

en: Redux file was not uploaded. Error: %s
fa: فایل Redux بارگذاری نشد. خطا:%s

en: Redux import icon
fa: نماد واردات Redux

en: Redux settings import for: %s finished successfully!
fa: واردات تنظیمات Redux برای:%s با موفقیت انجام شد!

en: Search Demos...
fa: جستجوی نسخه های نمایشی ...

en: Select a DAT file to import.
fa: یک فایل DAT برای درون ریزی انتخاب کنید.

en: Select a File
fa: یک فایل را انتخاب کنید

en: Select a JSON file and enter Redux option name.
fa: یک فایل JSON را انتخاب کرده و نام گزینه Redux را وارد کنید.

en: Select a JSON/WIE file to import.
fa: یک فایل JSON/WIE برای درون ریزی انتخاب کنید.

en: Select an XML file to import.
fa: یک فایل XML برای درون ریزی انتخاب کنید.

en: Select which pre-built pages you want to import to use on your website. After that, all you need to do is customize the content to fit your needs and your page will be good to go.
fa: صفحات از پیش ساخته شده ای را که می خواهید وارد کنید برای استفاده در وب سایت خود انتخاب کنید. پس از آن ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که محتوا را متناسب با نیازهای خود سفارشی کنید و صفحه شما خوب خواهد بود.

en: Selected demo import:
fa: واردات نسخه نمایشی انتخاب شده:

en: Selected predefined demo import: %s
fa: %s - نام درون ریزی نسخه نمایشی انتخاب شده.

en: Sending...
fa: در حال ارسال...

en: Services
fa: سرویس ها

en: Shop
fa: خرید

en: Sidebar does not exist in theme (moving widget to Inactive)
fa: نوار کناری در پوسته وجود ندارد (انتقال ویجت به غیرفعال)

en: Site does not support widget
fa: سایت از ابزارک پشتیبانی نمی کند

en: Smash Balloon Social Photo Feed
fa: Smash Balloon فید عکس اجتماعی

en: Star icon
fa: نماد ستاره

en: Submit
fa: تایید

en: Successful Import
fa: واردات موفق

en: Successfully Imported!
fa: با موفقیت درون ریزی شد!

en: Switch back to Theme Predefined Imports
fa: بازگشت به واردات از پیش تعریف شده پوسته

en: Switch to Manual Import
fa: به درون ریزی دستی بروید

en: Tags:
fa: برچسب ها:

en: Tap into the power of social proof by displaying real-life testimonials on your website.
fa: با نمایش توصیفات واقعی در وب سایت خود ، از قدرت اثبات اجتماعی استفاده کنید.

en: Testimonials
fa: توصیفات

en: Thanks for contacting us! We will be in touch with you shortly.
fa: با تشکر از شما برای تماس با ما! به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

en: The "predefined" parameter should be a number (an index of the OCDI predefined demo import)!
fa: پارامتر "از پیش تعریف شده" باید یک عدد باشد (شاخصی از درون ریزی نسخه ی نمایشی از پیش تعریف شده OCDI)!

en: The #1 Google Analytics Plugin for WordPress that’s easy and powerful.
fa: پلاگین شماره 1 Google Analytics برای وردپرس که آسان و قدرتمند است.

en: The %2$sOne Click Demo Import%3$s plugin requires %2$sPHP 5.6+%3$s to run properly. Please contact your hosting company and ask them to update the PHP version of your site to at least PHP 7.4%4$s Your current version of PHP: %2$s%1$s%3$s
fa:  %2$sافزونه درون ریزی محتوای نمایشی با یک کلیک %3$s برای اجرای صحیح به  %2$sPHP 5.6+%3$s لطفا با شرکت هاستینگ خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید نسخه php شما را حد اقل به نسخه  افزایش دهند PHP 7.4%4$s PHP: %2$s%1$s%3$s

en: The Redux option name: %s, was not found in this WP site, so it was not imported!
fa: نام گزینه Redux:%s ، در این سایت وردپرسی یافت نشد ، بنابراین وارد نشده است!

en: The Redux plugin is not activated, so the Redux import was skipped!
fa: افزونه Redux فعال نیست ، بنابراین واردات Redux حذف شد!

en: The demo content import file is missing.
fa: فایل وارد کردن پیش نمایش وجود ندارد.

en: The following plugins will be installed for free:
fa: افزونه های زیر به صورت رایگان نصب می شوند:

en: The import files for: %s were successfully downloaded!
fa: فایلهای درون ریزی برای:%s با موفقیت بارگیری شد!

en: The import files were successfully uploaded!
fa: فایل های درون ریزی با موفقیت بارگذاری شد!

en: The plugins with %1$s are recommended by One Click Demo Import plugin to help you grow your website. They are not required for the %2$s theme to work.
fa: افزونه هایی %1$s توسط افزونهدرون ریزی پیشنمایش با یک کلیک توصیه می شود تا به شما در توسعه وب سایت شما کمک کند. برای کارکردن پوسته %2$s نیازی به آنها نیست.

en: The supplied predefined index does not exist! Please take a look at the available predefined demo imports:
fa: فهرست از پیش تعریف شده ارائه شده وجود ندارد! لطفاً به درون ریزی نسخه نمایشی از پیش تعریف شده موجود نگاهی بیندازید:

en: Theme Settings
fa: تنظیمات پوسته

en: Theme screenshot
fa: تصویر صفحه نمایش پوسته

en: There are no predefined demo imports for currently active theme!
fa: هیچ درون ریزی نسخه نمایشی از پیش تعریف شده برای موضوع فعال فعلی وجود ندارد!

en: There are no predefined import files available for this theme. Please upload the import files manually below.
fa: هیچ فایل درون ریزی از پیش تعریف شده ای برای این موضوع موجود نیست. لطفاً فایلهای واردات را بصورت دستی در زیر بارگذاری کنید.

en: There were some issues while importing customizer settings!
fa: هنگام وارد کردن تنظیمات سفارشی مشکلاتی وجود داشت!

en: There were some issues while importing the content!
fa: هنگام درون ریزی محتوا محتوا مشکلاتی پیش آمد!

en: There were some issues while importing widgets!
fa: هنگام وارد کردن ابزارک ها ، برخی مشکلات وجود داشت!

en: This WordPress page does not have %1$sdirect%2$s write file access. This plugin needs it in order to save the demo import xml file to the upload directory of your site. You can change this setting with these instructions: %3$s.
fa: این صفحه وردپرس  %1$sdirect%2$s دسترسی به فایل نوشتاری ندارد. این افزونه به منظور ذخیره فایل نمایشی xml درون ریزی در فهرست بارگذاری سایت شما به آن نیاز دارد. با این دستورالعمل ها می توانید این تنظیم را تغییر دهید:%3$s.

en: To ensure the best experience, installing the following plugins is strongly recommended, and in some cases required.
fa: برای اطمینان از بهترین تجربه ، نصب افزونه های زیر به شدت توصیه می شود و در برخی موارد مورد نیاز است.

en: Upload files
fa: بارگذاری فایل ها

en: Use All in One SEO Pack to optimize your WordPress site for SEO.
fa: از All in One SEO Pack برای بهینه سازی سایت وردپرس خود برای سئو استفاده کنید.

en: Version: %s
fa: نسخه: %s

en: Visit Site
fa: نمایش سایت

en: WP Mail SMTP
fa: ایمیل smtp وردپرس

en: WPForms
fa: فرم های وردپرس

en: Want to use the best plugins for the job? Here is the list of awesome plugins that will help you achieve your goals.
fa: آیا می خواهید از بهترین افزونه ها برای کار استفاده کنید؟ در اینجا لیستی از افزونه های جذاب است که به شما در رسیدن به اهداف شما کمک می کند.

en: Whoops, there was a problem importing your content.
fa: وای ، مشکلی در وارد کردن محتوای شما وجود داشت.

en: Widget already exists
fa: ابزارک از قبل وجود دارد

en: Widget file was not uploaded. Error: %s
fa: فایل ابزارک بارگذاری نشد. خطا:%s

en: Widgets import file provided does not exist! Skipping this import!
fa: ابزارک های  درون ریزی فایل ارائه شده وجود ندارد! این درون ریزی را نادیده بگیرید!

en: Widgets import icon
fa: نماد واردات ابزارک

en: Widgets imported successfully!
fa: ابزارکها با موفقیت درون ریزی شدند!

en: Work on your site in private while visitors see a "Coming Soon" or "Maintenance Mode" page.
fa: در حالی که بازدیدکنندگان صفحه "به زودی" یا "حالت تعمیر و نگهداری" را مشاهده می کنند ، به صورت خصوصی روی سایت خود کار کنید.

en: Yes, import!
fa: بله ، درون ریزی کنید!

en: Your WordPress login credentials don't allow to use WP_Filesystem!
fa: اطلاعات ورود به سیستم وردپرس شما اجازه استفاده از WP_Filesystem را نمی دهد!

en: Your import completed, but some things may not have imported properly.
fa: واردات شما به پایان رسید ، اما ممکن است برخی موارد به درستی وارد نشده باشد.

en: not defined!
fa: تعریف نشده!
