Plugins - WP Fastest Cache - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Once Every 3 Days
fa: یکبار هر 3 روز

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WP Fastest Cache
fa: سریعترین کش وردپرس

note: Description of the plugin/theme
en: The simplest and fastest WP Cache system
fa: ساده ترین و سریعترین پلاگین کش وردپرس

en: Once a Year
fa: یکبار در سال

en: Once a Day
fa: یکبار در روز

en: Once Every 1 Minute
fa: یکبار در هر دقیقه

en: Once Every 5 Minutes
fa: یکبار در هر 5 دقیقه

en: Once a Week
fa: یکبار در هفته

en: Once a Month
fa: یکبار در ماه

en: Once Every 15 Minutes
fa: یکبار در 15 دقیقه

en: Twice an Hour
fa: هرساعت دوبار

en: Once an Hour
fa: هرساعت یکبار

en: Once Every 6 Hours
fa: هر 6 ساعت یکبار

en: Once Every 10 Hours
fa: یکبار هر 10 ساعت

en: Once Every 9 Hours
fa: یکبار هر 9 ساعت

en: Once Every 8 Hours
fa: یکبار هر 8 ساعت

en: Once Every 7 Hours
fa: یکبار هر 7 ساعت

en: Once Every 5 Hours
fa: یکبار هر 5 ساعت

en: Once Every 4 Hours
fa: یکبار هر 4 ساعت

en: Once Every 3 Hours
fa: یکبار هر 3 ساعت

en: Once Every 2 Hours
fa: یکبار هر 2 ساعت

en: Once Every 10 Days
fa: یکبار هر 10 روز
