Plugins - WP Super Cache - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (347 entries)

en: The WordPress CRON jobs system is disabled. This means the garbage collection system will not work unless you run the CRON system manually.
fa: سیستم CRON jobs وردپرس غیر فعال است. این بدان معناست که سیستم جمع آوری زباله کار نخواهد کرد مگر اینکه سیستم CRON را به صورت دستی اجرا کنید.

en: CRON System Disabled
fa: سیستم CRON غیرفعال است

en: WP Super Cache: could not delete files
fa: WP Super Cache: نمی تواند فایل ها را حذف کند

en: You should delete these files manually.
    You may need to change the permissions of the files or parent directory.
    You can read more about this in the Codex at
    %s
    
    Thank you.
fa: شما باید این فایل ها را به صورت دستی حذف کنید. شما ممکن است نیاز به تغییر مجوز فایل ها و یا پوشه های اصلی داشته باشید. شما می توانید در مورد این در کدکس بیشتر بدانید %s متشکرم.

en: Dear User,
    
    WP Super Cache was removed from your blog or deactivated but some files could
    not be deleted.
fa: کاربر گرامی، 
     
    
     
    WP Super Cache از وبلاگ شما حذف شده یا غیرفعال شده است اما برخی از فایل ها نمی توانند 
     
    حذف شوند.

en: Error: Configuration file %s is missing. Please reload the page.
fa: خطا: فایل پیکربندی %sگم شده است لطفا صفحه را مجددا بارگیری کنید.

en: Error: Configuration file %s could not be loaded. Please reload the page.
fa: خطا: فایل پیکربندی %sنمی توان بارگذاری شود لطفا صفحه را دوباره بارگیری کنید.

en: Error: The directory containing the configuration file %s is read only. Please make sure it is writeable by the webserver.
fa: خطا: دایرکتوری حاوی فایل پیکربندی %sفقط خواندنی است لطفا مطمئن شوید که توسط وب سرور قابل نوشتن است.

en: Error: Configuration file is read only. Please make sure %s is writeable by the webserver.
fa: خطا: فایل پیکربندی فقط خواندنی است. لطفا مطمئن شوید%s توسط وب سرور قابل نوشتن است.

en: Error: Could not rename temporary file to configuration file. Please make sure %s is writeable by the webserver.
fa: خطا: فایل مورد نظر را نمی تواند تغییر نام دهد. لطفا مطمئن شوید%s توسط وب سرور قابل نوشتن است.

en: Save Settings
fa: تنظیمات را ذخیره کن

en: disable
fa: غیرفعال

en: Warning! WP Super Cache preload was interrupted but has been restarted.
fa: اخطار! پیش‌بارگذاری قطع شد اما مجدد راه اندازی شد.

en: Last Logged to: %s (%s)
fa: آخرین ورود به: %s (%s)

en: RAW
fa: خام

en: Nginx rules can be found <a href="%s">here</a> but are not officially supported.
fa: قوانین Nginx می تواند یافت شود در <a href="%s">اینجا</a> اما بطور رسمی پشتیبانی نمی شود.

en: Warning! You must set WP_CACHE and WPCACHEHOME in your wp-config.php for this plugin to work correctly:
fa: اخطار! باید WP_CACHE و WPCACHEHOME در wp-config.php تنظیم کنید برای این که افزونه بطور کامل کار کند:

en: Not allowed to edit %s per configuration.
fa: اجازه ویرایش %s به ازای پیکربندی را ندارد.

en: Keep in mind that cache plugins are for advanced users only. To create and manage them, you'll need extensive knowledge of both PHP and WordPress actions.
fa: بخاطر داشته باشید که ازونه های کش فقط برای کاربران حرفه ای می باشد. برای ایجاد و مدیریت آن باید تخصص و مهارت بر کدهای PHP و وردپرس داشته باشید.

en: Preload Active
fa: پیش بارگذاری فعال

en: The URL of your site. No trailing <code>/</code> please.
fa: آدرس سایت شما هیچ کدام <code>/</code> وجود ندارد لطفا.

en: Site URL
fa: ادرس سایت

en: Note: if you use Cloudflare or other transparent front-end proxy service this test may fail.<ol><li> If you have Cloudflare minification enabled this plugin may detect differences in the pages and report an error.</li><li> Try using the development mode of Cloudflare to perform the test. You can disable development mode afterwards if the test succeeds.</li></ol>
fa: توجه داشته باشید: اگر از Cloudflare یا سایر سرویس های پراکسی جلویی شفاف استفاده کنید، این آزمون ممکن است خراب شود. <ol><li> اگر دارای Cloudflare minification فعال باشد، این پلاگین ممکن است تفاوت های صفحات را تشخیص دهد و خطایی را گزارش دهد</li><li> برای انجام آزمون از حالت توسعه Cloudflare استفاده کنید. بعد از آن می توانید حالت توسعه را غیرفعال کنید اگر آزمایش انجام شود. </li></ol>

en: <strong style="color: red">WARNING:</strong> Your siteurl and homeurl are different. The plugin is using %s as the homepage URL of your site but if that is wrong please use the filter "ossdl_off_blog_url" to fix it.
fa: <strong style="color: red"> اخطار </strong> ادرس سایت شما با ادرس صفحه اصلی متفاوت است.این افزونه از %s برای ادرس صفحه اصلی استفاده میکند اما اگر اشتباه است لطفا از فیلتر "ossdl_off_blog_url" برای حل ان استفاده کنید

en: Preload mode is enabled. Supercache files will never be expired.
fa: حالت پیش بارگیری فعال است فایل های Supercache هرگز منقضی نخواهند شد.

en: Files
fa: فایل ها

en: %s %s Files
fa: %s%s  فایل ها

en: Full Cache Files
fa: فایل های حافظه کامل

en: Super Cached Files
fa: سوابق فایل های ذخیره شده

en: Warning! You are not allowed to delete that file
fa: هشدار! شما مجاز به حذف آن فایل نیستید

en: Disable Logging
fa: غیر فعال کردن ورود به سیستم

en: Enable Logging
fa: فعال سازی ورود

en: Username/Password: %s
fa: نام کاربری/رمز عبور :%s

en: Checking for and deleting expired files is expensive, but it&#8217;s expensive leaving them there too. On a very busy site, you should set the expiry time to <em>600 seconds</em>. Experiment with different values and visit this page to see how many expired files remain at different times during the day.
fa: بررسی و حذف فایل های منقضی شده گران است، اما گران است &#8217;s آنها را نیز ترک می کند. در یک سایت بسیار مشغول، شما باید زمان انقضا را تا <em>600 </em> تنظیم کنید. با ارزش های مختلف آزمایش کنید و از این صفحه دیدن کنید تا ببینید که تعداد فایل های منقضی شده در طول روز در زمان های مختلف باقی می ماند.

en: New Rules
fa: قوانین جدید

en: Current Rules
fa: قوانین کنونی

en: Rewrite Rules
fa: قوانین بازنویسی

en: When Expert cache delivery is enabled a file called <em>.htaccess</em> is modified. It should probably be in the same directory as your wp-config.php. This file has special rules that serve the cached files very quickly to visitors without ever executing PHP. The .htaccess file can be updated automatically, but if that fails, the rules will be displayed here and it can be edited by you. You will not need to update the rules unless a warning shows here.
fa: هنگامی که تحویل کارشناسی ارشد فعال شده است فایل با نام <em>.htaccess</em> اصلاح شده است. این احتمالا باید در دایرکتوری مشابه wp-config.php باشد. این فایل دارای قوانین ویژه ای است که فایل های ذخیره شده را بسیار سریع به بازدیدکنندگان می رساند بدون آنکه PHP اجرا شود. فایل .htaccess را می توان به صورت خودکار به روز کرد، اما اگر نتواند، قوانین در اینجا نمایش داده می شود و شما می توانید آن را ویرایش کنید. شما لازم نیست به روز رسانی قوانین مگر اینکه یک هشدار نشان می دهد در اینجا.

en: Please <a href="%s">rate us</a> and give feedback.
fa: لطفا به ما <a href="%s">امتیاز دهید</a> و بازخورد خود را بنویسید.

en: Visit the <a href="%1$s">plugin homepage</a>.
fa: ببینید صفحه اصلی افزونه را <a href="%1$s">دراینجا</a>.

en: Speed up images and photos (free)
fa: افزایش سرعت تصاویر و عکس ها (رایگان)

en: More Site Speed Tools
fa: ابزارهای سرعت بیشتر سایت

en: <strong>Errors:</strong> %s
fa: <strong>خطا:</strong> %s

en: Cache HTTP headers with page content.
fa: هدر HTTP با محتوا صفحه را مخفی نگه دارید.

en: <acronym title="Use mod_rewrite to serve cached files">Expert</acronym>
fa: <acronym title="Use mod_rewrite to serve cached files">خلاصه</acronym>

en: <acronym title="Use PHP to serve cached files">Simple</acronym>
fa: <acronym title="Use PHP to serve cached files">ساده</acronym>

en: Cache Delivery Method
fa: روش تحویل کش

en: Enable Caching
fa: فعال کردن کش

en: Preloading of cache disabled. Please make sure simple or expert mode is enabled or talk to your host administrator.
fa: پیش‌بارگذاری کش غیرفعال است.مطمئن شوید ساده یا خلاصه فعال است یا با مدیریت میزبانی سایت خود تماس بگیرید.

en: No Emails
fa: بدون ایمیل

en: Preload mode (garbage collection disabled. Recommended.)
fa: روش پیش‌بارگذاری (مجموعه زباله غیرفعال است. توصیه شده.)

en: Timestamps do not match
fa: برچسب زمانی مغایر است

en: Timestamps not found
fa: برچسب زمانی یافت نشد

en: Coarse file locking. You do not need this as it will slow down your website.
fa: قفل پرونده Coarse. به این نیاز ندارید در حالی که سرعت سایتتان را کاهش می دهد.

en: Warning! 304 browser caching is only supported when mod_rewrite caching is not used.
fa: هشدار! وقتی حالت کش rewrite استفاده نشده باشد 304 مرورگر آنرا پشتیبانی میکنند.

en: Logout
fa: خروج از سیستم

en: The logout link will log out all WordPress users on this site except you. Your authentication cookie will be updated, but you will not be logged out.
fa: لینک خروج تمامی کاربران سایت را به جز شما خارج می کند. کوکی احراز هویت شما بروز خواهد شد؛ اما خارج نخواهید شد.

en: Your site is using a very old version of WordPress. When you update to the latest version everyone will be logged out and cookie information updated.
fa: سایت شما از نسخه قدیمی وردپرس استفاده می کند. وقتی بروزرسانی به آخرین نسخه را انجام می دهید، همه کاربران خارج خواهند شد و اطلاعات کوکی بروز خواهد شد.

en: If you just installed WP Super Cache for the first time, you can dismiss this message. Otherwise, you should probably refresh the login cookies of all logged in WordPress users here by clicking the logout link below.
fa: اگر WP Super Cache را به تازگی نصب کرده اید، که هیچ. در غیر اینصورت شما باید کوکی های احراز هویت را بروزرسانی کنید؛ توجه داشته باشید که تمامی کاربران خارج خواهند شد.

en: Your server is configured to show files and directories, which may expose sensitive data such as login cookies to attackers in the cache directories. That has been fixed by adding a file named index.html to each directory. If you use simple caching, consider moving the location of the cache directory on the Advanced Settings page.
fa: سرور شما به نوعی تنظیم شده است که فایل ها و پوشه های موجود در پوشه کش را نشان دهد. این موضوع با استفاده از افزودن یک فایل (index.html) موقتا حل شد. اگر شما از روش کش کردن استفاده می کنید نسبت به جا به جایی پوشه کش در تنظیمات پیشرفته اقدام فرمایید.

en: All users of this site have been logged out to refresh their login cookies.
fa: تمام کاربران این سایت برای نوسازی کوکی ها از حساب کاربری خود خارج شدند

en: WP Super Cache Warning!
fa: اخطار افزونه WP Super Cache

en: Cannot delete directory
fa: دایرکتوری را نمیتوان حذف کرد

en: Since you are using mod_rewrite to serve cache files, you must choose a directory in your web root which is <q>%s</q> and update the mod_rewrite rules in the .htaccess file.
fa: از زمانی که شما استفاده می کنید ازmod_rewrite برای کش پرونده ها، شما باید دایرکتوری اصلی وب رو انتخاب کنید که <q>%s</q> و بروزرسانی کنید دوستورات mod_rewrite در پرونده .htaccess

en: index.html files have been added in key directories, but unless directory indexes are disabled, it is probably better to store the cache files outside of the web root of %s
fa: پرونده index.html در کلید دایرکتوری اضافه شد، اما جزاینکه indexes دایرکتوری غیرفعال است،بهتر است پرونده های کش جایی بیرون از ریشه اصلی وب دخیره شود %s

en: You are using expert mode to serve cache files so the plugin has added <q>Options -Indexes</q> to the .htaccess file in the cache directory to disable indexes. However, if that does not work, you should contact your system administrator or support and ask for them to be disabled, or use simple mode and move the cache outside of the web root.
fa: You are using mod_rewrite to serve cache files so the plugin has added <q>Options -Indexes</q> to the .htaccess file in the cache directory to disable indexes. However, if that does not work, you should contact your system administrator or support and ask for them to be disabled, or use PHP mode and move the cache outside of the web root.

en: The plugin detected a bare directory index in your cache directory, which would let visitors see your cache files directly and might expose private posts.
fa: افزونه دایرکتوری index را خالی شناسایی کرد در دایرکتوری کش،که به مشاهده کنندگان اجازه می دهدببینند پرونده های دایرکتوری ش و این ممکن است نوشته های خصوصی شما را درمعرض خطر قرار دهد.

en: Submit a blank entry to set it to the default directory, WP_CONTENT_DIR . /cache/.
fa: ارسال ورودی خالی برای تنظیم دایرکتوری پیشفرض،WP_CONTENT_DIR . /cache/.

en: If the new cache directory does not exist, it will be created and the contents of the old cache directory will be moved there. Otherwise, the old cache directory will be left where it is.
fa: اگر دایرکتوری کش جدید وجود نداشت، آن ایجاد می شود و محتوای قدیمی دایرکتوری کش به آنجا منتقل می شود. در غیراین صورت دایرکتوری کش قدیمی رها می شود همانجا.

en: If the directory does not exist, it will be created. Please make sure your web server user has write access to the parent directory. The parent directory must exist.
fa: اگر دایرکتوری موجود نیست،ایجاد می شود. مطمئن شوید سرور شما کاربر دسترسی دارد برای دایرکتوری والد. دایرکتوری والد باید موجود باشد.

en: You must give the full path to the directory.
fa: شما باید مسیر کامل به دایرکتوری را وارد کنید

en: Change the location of your cache files. The default is WP_CONTENT_DIR . /cache/ which translates to %s.
fa: تغییر محل پرونده‌های کش شما. پیشفرض WP_CONTENT_DIR . /cache/ است که می تواند تغییر کند به %s.

en: Cache Location
fa: مکان کش

note: Author of the plugin/theme
en: Automattic
fa: خودکار

note: Description of the plugin/theme
en: Very fast caching plugin for WordPress.
fa: پلاگین بسیار سریع ذخیره کش برای وردپرس.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WP Super Cache
fa: افزونه WP Super Cache

en: Delete cache of the current page
fa: حافظه کش این صفحه را پاک کنید

en: Supercache Uninstall Problems
fa: مشکلات حذف Supercache

en: Preload has been restarted.
    %s
fa: پیش بارگذاری مجدد راه اندازی شد.
    %s

en: [%s] Preload may have stalled.
fa: [%s] پیش بارگذاری ممکن است متوقف شده باشد.

en: Cleaning up old supercache files.
fa: پاکسازی فایل های قدیمی سوپر کش

en: [%s] Cache Preload Completed
fa: [%s] از پیش بارگذاری کش کامل شد

en: Scheduling next preload refresh in %d minutes.
fa: زمان بندی بعدی تازه سازی پیش بارگذاری در %d دقیقه.

en: Refreshed the following posts:
fa: نوشته های زیر نوسازی گردید:

en: [%1$s] %2$d posts refreshed
fa: [%1$s] %2$d نوشته تازه سازی شد

en: [%1$s] Cache Preload Stopped
fa: [%1$s] کش پیش بارگذاری متوقف شد

en: [%1$s] Refreshing posts from %2$d to %3$d
fa: [%1$s] تازه سازی نوشته ها از %2$d به %3$d

en: [%1$s] Refreshing %2$s taxonomy from %3$d to %4$d
fa: [%1$s] تازه سازی %2$s طبقه بندی از %3$d به %4$d

en: [%1$s] Cache Preload Started
fa: [%1$s] از پیش بارگذاری کش آغاز شد

en: Update Mod_Rewrite Rules
fa: به روز رسانی قوانین mod_rewrite

en:  Make sure they appear before any existing WordPress rules.
fa: مطمئن شوید که آن ها قبل از اعمال قوانین وردپرس ظاهر می شود.

en: You can edit the file yourself. Add the following rules.
fa: شما می توانید فایل خود را ویرایش کنید قوانین زیر را وارد کنید.

en: To serve static html files your server must have the correct mod_rewrite rules added to a file called <code>%s.htaccess</code>
fa: برای بکاربردن پرونده های HTML ایستا سرور شما باید قوانین درست mod_rewrite اضافه شود به پرونده ای خوانده شده <code>%s.htaccess</code>

en: Alternatively, you can edit your <code>%s.htaccess</code> file manually and add the following code (before any WordPress rules):
fa: به روشی دیگر می توانید ویرایش کنید پرونده <code>%s.htaccess</code> دستی اضافه کنید کد زیر را( قبل از هر قانون وردپرسی):

en: Refresh this page when the file permissions have been modified.
fa: پس از تغییر در دسترسی‌های پرونده، صفحه را مجدداً بارگزاری نمائید.

en: The file <code>%s.htaccess</code> cannot be modified by the web server. Please correct this using the chmod command or your ftp client.
fa: پرونده <code>%s.htaccess</code> نمی تواند تغییر کند توسط سرور. لطفا بکارگیری chmod command را تصحیح کنید یا ftp client.

en: Cannot update .htaccess
fa: امکان بروز رسانی فایل .htaccess نمیباشد

en: WP Super Cache has checked the front page of your blog. Please visit %s if you would like to disable this.
fa: WP Super Cache صفحه نخست شما را بررسی کرد. لطفا مشاهده کنید %s اگر می خواهید این را غیرفعال کنید.

en: [%s] Front page check!
fa: [%s] بررسی صفحه اول!

en: The cache on your blog has been cleared because the front page of your site is missing the text "%2$s". Please visit %1$s to verify the cache has been cleared.
fa: کش موجود در بلاگ شما پاکسازی شد چون صفحه نخست سایت شما متن گمشده "%2$s" دارد. مشاهده کنید  %1$s برای تائید پاکسازی کش.

en: [%s] Front page is not correct! Cache Cleared!
fa: [%s] صفحه نخست صحیح نیست!کش پاکسازی شد!

en: Please visit %1$s to clear the cache as the front page of your site is not correct and missing the text, "%2$s"!
fa: مشاهده کنید %1$s برای پاکسازی کش از صفحه نخست سایت شما درست نیست و گمشده متن، "%2$s"!

en: [%s] Front page is not correct! Please clear cache!
fa: [%s] صفحه نخست صحیح نیست، کش را پاک کنید.

en: The cache on your blog has been cleared because the front page of your site is now downloading. Please visit %s to verify the cache has been cleared.
fa: کش در سایت ما پاکسازی شد چون صفحه نخست سایت شما درحال دانلود است. مشاهده کنید %s برای تائید پاکسازی کش.

en: [%s] Front page is gzipped! Cache Cleared!
fa: [%s] صفحه نخست gzipped شده است، کش را پاکسازی کنید.

en: Please visit %s to clear the cache as the front page of your site is now downloading!
fa: مشاهده کنید %s برای پاکسازی کش از صفحه نخست سایت شما که در حال دانلود است!

en: [%s] Front page is gzipped! Please clear cache!
fa: [%s] صفحه نخست gzipped است. کش را پاک کنید

en: WP Super Cache is disabled. Please go to the <a href="%s">plugin admin page</a> to enable caching.
fa: WP Super Cache غیرفعال است.به <a href="%s">برگه مدیریت افزونه</a> بروید و فعال کنید.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: WP Super Cache must be configured. Go to <a href="%s">the admin page</a> to enable and configure the plugin.
fa: افزونه WP Super Cache باید پیکربندی شود. بروید به <a href="%s">برگه مدیریت</a> برای فعالسازی و پیکربندی افزونه.

en: Delete Super Cache cached files (opens in new window)
fa: حذف پرونده های کش Super Cache (بازکردن در پنجره جدید)

en: Delete Expired
fa: حذف منقضی شده ها

en: Expired files are files older than %s seconds. They are still used by the plugin and are deleted periodically.
fa: پرونده های منقضی شده پرونده هایی قدیمی تر از %s ثانیه. آن ها هنوز بکار می برند افزونه و حذف می شوند با همان دوره معین.

en: List all cached files
fa: فهرست تمام فایل های کش شده

en: Too many cached files, no listing possible.
fa: پرونده های کش زیاد است،لیست کردنشان ممکن نیست.

en: Hide file list
fa: مخفی کردن لیست پرونده

en: Delete
fa: حذف

en: Age
fa: مدت

en: URI
fa: آدرس

en: WP-Super-Cache
fa: افزونه WP Super Cache

en: %s Expired Pages
fa: %s برگه های منقضی شده

en: %s Cached Pages
fa: %s برگه های کش شده

en: WP-Cache
fa: افزونه کش

en: Cache stats last generated: %s minutes ago.
fa: آمار آخرین کش تولید شده: %s دقیقه قبل.

en: Regenerate cache stats
fa: تولید مجدد آمار کش

en: Cache stats are not automatically generated. You must click the link below to regenerate the stats on this page.
fa: آمار کش بطور خودکار تولید نشده است. شما باید لینک زیر را کلیککنید برای بازتولید آمار در این برگه.

en: Deleting wp-cache file: <strong>%s</strong><br />
fa: حذف پرونده wp-cache: <strong>%s</strong><br />

en: Deleting supercache file: <strong>%s</strong><br />
fa: حذف پرونده supercache :<strong>%s</strong><br />

en: Object cache in use. No cache listing available.
fa: آبجکت کش در حال استفاده است. لیست کش در دسترس نیست.

en: Cache Contents
fa: محتوای کش

en: <h4>WP_CACHE constant added to wp-config.php</h4><p>If you continue to see this warning message please see point 5 of the <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-super-cache/faq/">Troubleshooting Guide</a>. The WP_CACHE line must be moved up.
fa: <h3>WP_CACHE constant added to wp-config.php</h3><p>If you continue to see this warning message please see point 5 of the <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-super-cache/faq/">Troubleshooting Guide</a>. The WP_CACHE line must be moved up.

en: Edit <code>%s</code> and add the following line:<br /> <code>define('WP_CACHE', true);</code><br />Otherwise, <strong>WP-Cache will not be executed</strong> by WordPress core.
fa: ویرایش <code>%s</code> و خط زیر را اضافه کنید:<br /> <code>define('WP_CACHE', true);</code><br />به بیان دیگر:<strong>WP-Cache اجرا نمی شود</strong> توسط هسته وردپرس.

en: <strong>Error: WP_CACHE is not enabled</strong> in your <code>wp-config.php</code> file and I couldn&#8217;t modify it.
fa: <strong>خطا: WP_CACHE فعال نیست</strong>در فایل<code>wp-config.php</code>و نمی توان تغییر داد.

en: <h4>WP_CACHE constant set to false</h4><p>The WP_CACHE constant is used by WordPress to load the code that serves cached pages. Unfortunately, it is set to false. Please edit your wp-config.php and add or edit the following line above the final require_once command:<br /><br /><code>define('WP_CACHE', true);</code></p>
fa: <h3>WP_CACHE constant set to false</h3><p>The WP_CACHE constant is used by WordPress to load the code that serves cached pages. Unfortunately, it is set to false. Please edit your wp-config.php and add or edit the following line above the final require_once command:<br /><br /><code>define('WP_CACHE', true);</code></p>

en: <li>Open <em>%1$s</em> in a text editor.</li><li>Change the text <em>CACHEHOME</em> to <em>%2$s</em></li><li> Save the file and copy it to <em>%3$s</em> and refresh this page.</li>
fa: <li>1. Open <em>%1$s$wp_cache_file</em> in a text editor.</li><li>2. Change the text <em>CACHEHOME</em> to <em>%2$s</em></li><li>3. Save the file and copy it to <em>%3$s</em> and refresh this page.</li>

en: If that doesn&#8217;t work, make sure the file <em>%s/advanced-cache.php</em> doesn&#8217;t exist:
fa: اگر کار نکرد، مطمئن شوید پرونده<em>%s/advanced-cache.php</em>وجود ندارد:

en: Refresh this page to update <em>%s/advanced-cache.php</em>
fa: تازه سازی این برگه با بروزرسانی <em>%s/advanced-cache.php</em>

en: Make %1$s writable using the chmod command through your ftp or server software. (<em>chmod 777 %1$s</em>) and refresh this page. This is only a temporary measure and you&#8217;ll have to make it read only afterwards again. (Change 777 to 755 in the previous command)
fa: 2. Make %1$s writable using the chmod command through your ftp or server software. (<em>chmod 777 %1$s</em>) and refresh this page. This is only a temporary measure and you&#8217;ll have to make it read only afterwards again. (Change 777 to 755 in the previous command)

en: If it already exists, please delete the file first.
fa: اگر اکنون موجود است لطفا ابتدا پرونده را حذف کنید.

en: %s/advanced-cache.php</em> does not exist or cannot be updated.
fa: %s/advanced-cache.php</em> موجود نیست یا نمی تواند بروزرسانی شود.

en: Could not update %s!</em> WPCACHEHOME must be set in config file.
fa: نمی تواند بروزرسانی شود%s!</em> WPCACHEHOME باید در پرونده پیکربندی تنظیم شود.

en: Sample WP-Cache config file (<strong>%s</strong>) does not exist. Verify your installation.
fa: مثال پیکربندی پرونده WP-Cache (<strong>%s</strong>) وجود ندارد. بررسی نصب و راه اندازی.

en: Configuration file missing and %1$s  directory (<strong>%2$s</strong>) is not writable by the web server. Check its permissions.
fa: پرونده پیکربندی ازدست رفته دایرکتوری %1$s(<strong>%2$s</strong>) قابل بازنویسی نیست توسط سرور. دسترسی ها را بررسی کنید.

en: Your WP-Cache config file (<strong>%s</strong>) is out of date and not writable by the Web server. Please delete it and refresh this page.
fa: پرونده پیکربندی WP-Cache(<strong>%s</strong>)  منقضی شده است و قابل بازنویسی توسط سرور نیست. لطفا آن را حذف کنید و برگه را تازه سازی نمایید.

en: Your cache directory (<strong>%1$s</strong>) or <strong>%2$s</strong> need to be writable for this plugin to work. Double-check it.
fa: کش دایرکتوری شما (<strong>%1$s</strong>) یا <strong>%2$s</strong> نیاز به بازنویسی برای کارکرد این افزونه دارد. مجدد بررسی کنید.

en: Your cache directory (<strong>%1$s</strong>) did not exist and couldn&#8217;t be created by the web server. Check %1$s permissions.
fa: کش دایرکتوری شما (<strong>%1$s</strong>) وجود ندارد و نیم تواند توسط سرور ایجاد شود. بررسی کنید سطح دسترسی های %1$s.

en: Error
fa: خطا

en: GZIP compression is enabled in WordPress, wp-cache will be bypassed until you disable gzip compression.
fa: فشرده سازی GZIP فعال است در وردپرس،wp-cache درکنار قرار میگیرد تا هنگامی که شما غیرفعال کنید فشرده سازی gzip.

en: Warning
fa: هشدار

en: Email the blog admin when checks are made. (useful for testing)
fa: ایمیل مدیر وبلاگ که بررسی ساخته شده است. (مفید برای تست)

en: Clear cache on error.
fa: پاک کردن کش در صورت خطا.

en: Text to search for on your front page. If this text is missing, the cache will be cleared. Leave blank to disable.
fa: متن به جستجو برای صفحه نخست سایت شما. اگر این متن حذف شده،کش پاکسازی می شود. خالی رها کنید تا غیرفعال شود.

en: Front page text
fa: متن صفحه نخست

en: Check front page every 5 minutes.
fa: بررسی صفحه نخست هر 5 دقیقه.

en: Display comments at the end of every page like this:
fa: نمایش دیدگاه ها در انتهای هر برگه بصورت زیر:

en: Cache Status Messages
fa: پیام‌های وضعیت کش

en: (only log requests from this IP address. Your IP is %s)
fa: (فقط درخواست گزارش از این آدرس آی پی. آی پی شما %s است)

en: IP Address
fa: آدرس آی پی

en: Fix problems with the plugin by debugging it here. It will log to a file in your cache directory.
fa: مشکلات را با افزونه حل کنید با اشکال زدن آن در اینجا. این به یک فایل در دایرکتوری کش شما وارد می شود.

en: Currently logging to: %s (%s)
fa: در حال حاضر ورود به سیستم به: %s

en: Save Files
fa: ذخیره پرونده‌ها

en: Add here those filenames that can be cached, even if they match one of the rejected substring specified above.
fa: افزودن اینجا آن نام پرونده ها که می تواند کش شود، حتی اگر آن ها هماهنگ با زیررشته پذیرفته نشده تعریف شده بالا.

en: Save Strings
fa: ذخیره رشته ها

en: Author Pages
fa: برگه‌های نویسنده

en: Search Pages
fa: برگه‌های جستجو

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: Category
fa: دسته:

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Archives
fa: بایگانی‌ها

en: Home
fa: صفحه اصلی

en: Front Page
fa: برگه جلویی

en: Pages
fa: برگه ها

en: Single Posts
fa: تک نوشته

en: Do not cache the following page types. See the <a href="https://codex.wordpress.org/Conditional_Tags">Conditional Tags</a> documentation for a complete discussion on each type.
fa: انواع برگه زیر را کش نکن. ببینید <a href="https://codex.wordpress.org/Conditional_Tags">برچسب های مشروط</a>مستندات برای بحث کامل در هر نوع.

en: Save UA Strings
fa: ذخیره رشته‌های UA

en: Rejected User Agents
fa: رد کردن عوامل کاربر

en: Change Expiration
fa: تغییر تاریخ انقضاء

en: Set the expiry time to 0 seconds to disable garbage collection.
fa: تنظیم زمان ابطال به 0 ثانیه برای غیرفعال سازی کالکشن زباله.

en: Email me when the garbage collection runs.
fa: مرا از طریق ایمیل هنگامی که garbage collection اجرا می شود مطلع کن.

en: Notification Emails
fa: هشدار از طریق ایمیل

en: Interval:
fa: فاصله:

en: Clock:
fa: ساعت:

en: Timer:
fa: زمان سنج:

en: Scheduler
fa: زمان بندی

en: seconds
fa: ثانیه

en: Cache Timeout
fa: انقضای کش

en: Local time is <code>%1$s</code>
fa: زمان محلی <code>%1$s</code>

en: Expiry Time &amp; Garbage Collection
fa: زمان ابطال &amp; کالکشن زباله

en: Update Direct Pages
fa: برگه های مستقیم بروز شد

en: Add direct page:
fa: اضافه کردن برگه مستقیم:

en: Delete cached file
fa: حذف فایل کش شده

en: Existing direct page
fa: برگه مستقیم موجود

en: Directly Cached Files
fa: فایلهایی که مستقیم کش شده

en: Lock Down
fa: مستند

en: Lock Down:
fa: قفل کردن:

en: Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.
fa: تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

en: Restore Default Configuration
fa: بازگشت به حالت اولیه پیکربندی

en: Fix Configuration
fa: تعمیر پیکربندی

en: Rules must be added to %s too:
fa: قوانین باید اضافه شود به %s همچنین:

en: View Mod_Rewrite Rules
fa: دیدن قوانین Mod_Rewrite

en: Mod Rewrite rules must be updated!
fa: حالت بازنویسی قوانین باید بروزشود

en: Mod Rewrite rules updated!
fa: حالت بازنویسی قوانین بروز شد

en: Thank you for upgrading.
fa: تشکر بابت ارتقاء پلاگین.

en: Mod Rewrite Rules
fa: قوانین Mod Rewrite

en: Debug
fa: حالت اشکال زادیی

en: Plugins
fa: پلاگین ها

en: Preload
fa: پیش بارگزاری

en: Contents
fa: محتویات

en: Easy
fa: آسان

en: Available Plugins
fa: افزونه های موجود

en: (may not always be accurate on busy sites)
fa: (ممکن است همیشه در سایت های شلوغ دقیق نباشد.)

en: Cached %s seconds ago
fa: کش شده در %s ثانیه پیش

en: Newest Cached Pages:
fa: جدیدترین صفحات کش شده:

en: Rate This Plugin
fa: به این افزونه امتیاز دهید

en: Need Help?
fa: به کمک نیاز دارید؟

en: <a href="%s">WP Crontrol</a> is a useful plugin to use when trying to debug garbage collection and preload problems.
fa: <a href="%s">WP Control</a> is a useful plugin to use when trying to debug garbage collection and preload problems.

en: Caching is only one part of making a website faster. Here are some other plugins that will help:
fa: کش کردن تنها بخشی از کاری است که باعث بالارفتن سرعت سایت می شود.اینجا می توانید افزونه های دیگری دراین باره را ببینید:

en: Recommended Links and Plugins
fa: پیوندها و افزونه های توصیه شده

en: Delete Cache On All Blogs
fa: حذف کش از همه بلاگ ها

en: Delete Cache
fa: حذف کش

en: Cached pages are stored on your server as html and PHP files. If you need to delete them, use the button below.
fa: برگه های کش ذخیره شده در سرور شما بعنوان فایل های html و PHP.اگر نیاز دارید حذفشان کنید. از دکمه زیر استفاده کنید.

en: Delete Cached Pages
fa: حذف برگه های کش شده

en: Test Cache
fa: تست کش

en: Send non-secure (non https) request for homepage
fa: ارسال ناامن(non https) درخواست برای صفحه اصلی

en: You should check Page 1 and Page 2 above for errors. Your local server configuration may not allow your website to access itself.
fa: شما باید برگه 1 و برگه 2 را بررسی کنید برای خطا.پیکربندی سرور محلی شما ممکن است اجازه ندهد به سایت شما دسترسی دهد.

en: Enable logging on the Debug page here. That should help you track down the problem.
fa: فعال کردن ورود در برگه اشکال زدایی. که باید به شما کمک کند مشکل را رهگیری کنید.

en: Load your homepage in a logged out browser, check the timestamp at the end of the html source. Load the page again and compare the timestamp. Caching is working if the timestamps match.
fa: بارگذاری صفحه اصلی شما در هنگام خارج شدن.بررسی برچسب زمان در پایان منبع html. بارگذاری مجدد برگه و مقایسه برچسب زمان.کش کردن کار می کند اگر برچسب های زمانی یکسان باشند.

en: Things you can do:
fa: چیزهایی که می توانید انجام دهید:

en: The pages do not match! Timestamps differ or were not found!
fa: برگه ها یکسان نیستند. برچسب زمانی متفاوت است یا یافت نمی شود.

en: The timestamps on both pages match!
fa: برچسب های زمانی در هردوبرگه یسکان هستند.

en: Page 2: %s
fa: برگه 2: %s

en: Page 1: %s
fa: برگه 1: %s

en: Page %d: %d (%s)
fa: برگه %d: %d (%s)

en: Fetching second copy of %s:
fa: واکشی کپی دوم از %s:

en: FAILED
fa: ناموفق

en: Fetching first copy of %s:
fa: واکشی کپی اول از %s:

en: OK
fa: تایید

en: Fetching %s to prime cache:
fa: واکشی %s کش اصلی:

en: Test your cached website by clicking the test button below.
fa: کش سایت خود را تست کنید با کلیک روی دکمه زیر.

en: Cache Tester
fa: آزمایش کش

en: Notice: Simple caching enabled but Supercache mod_rewrite rules from expert mode detected. Cached files will be served using those rules. If your site is working ok, please ignore this message. Otherwise, you can edit the .htaccess file in the root of your install and remove the SuperCache rules.
fa: Notice: PHP caching enabled but Supercache mod_rewrite rules detected. Cached files will be served using those rules. If your site is working ok, please ignore this message. Otherwise, you can edit the .htaccess file in the root of your install and remove the SuperCache rules.

en: Caching Off
fa: کش کردن خاموش

en: Caching On
fa: کش کردن روشن

en: Accepted Filenames &amp; Rejected URIs
fa: نام پرونده های پذیرفته شده &amp; آدرس های اینترنتی نپذیرفته شده

en: Update Status
fa: بروزرسانی وضعیت

en: Uninstall this plugin on the plugins page. It will automatically clean up after itself. If manual intervention is required, then simple instructions are provided.
fa: حذف این افزونه در برگه افزونه ها. بطور خودکار پاکسازی می کند.اگر کار دستی نیاز بود آن وقت راهکاری ساده ارائه می شود.

en: Note:
fa: یادداشت:

en: <strong>DO NOT CACHE PAGE</strong> secret key: <a href="%s">%s</a>
fa: <strong>کش نکن برگه را</strong> کلید امنیتی: <a href="%s">%s</a>

en: (Experimental)
fa: (تجربی)

en: Use object cache to store cached files.
fa: استفاده از کش آبجکت برای ذخیره سازی پرونده های کش.

en: List the newest cached pages on this page.
fa: لیست برگه های کش شده جدید در این صفحه.

en: Only refresh current page when comments made.
fa: فقط تازه سازی کنید برگه کنونی را وقتی که شامل دیدگاه باشد.

en: Extra homepage checks. (Very occasionally stops homepage caching)
fa: بررسی صفحه اصلی اضافی.(گاهی اوقات توقف کش صفحه اصلی)

en: Clear all cache files when a post or page is published or updated.
fa: پاکسازی همه پرونده های کش وقتی که نوشته یا برگه ارسال می شود یا بروزرسانی میگردد.

en: Mobile Prefixes
fa: پیشوندهای موبایل

en: Mobile Browsers
fa: مرورگر موبایل

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Cache rebuild. Serve a supercache file to anonymous users while a new file is being generated.
fa: کش بازسازی شد.بکارگیری پرونده supercache به کاربران ناشناس در حالی که پرونده جدید شروع به ایجاد شدن کرده است.

en: Make known users anonymous so they&#8217;re served supercached static files.
fa: ساخت کاربران شناخته شده ناشناس که آن ها بکار می برند پرونده های ایستای supercached.

en: Don&#8217;t cache pages with GET parameters. (?x=y at the end of a url)
fa: برگه های دارای پارامتر GET ررا کش نکن.(?x=y در انتهای آدرس اینترنتی)

en: Don&#8217;t cache pages for <acronym title="Logged in users and those that comment">known users</acronym>.
fa: برگه ها برای<acronym title="کاربران وارد شده که دیدگاه نوشته اند">کاربران شناخته شده</acronym> را کش نکن.

en: 304 support is disabled by default because some hosts have had problems with the headers used in the past.
fa: پشتیبانی 304 غیرفعال شد توسط پیشفرض چون برخی میزبانی ها مشکل دارند با سربرگی که بکار رفته است در گذشته.

en: 304 Not Modified browser caching. Indicate when a page has not been modified since it was last requested.
fa: 304 کش مرورگر را اصلاح نکرده است. نشان دادن وقتی که برگه اصلاح شده بر اساس آخرین درخواست.

en: Compression is disabled by default because some hosts have problems with compressed files. Switching it on and off clears the cache.
fa: مقایسه غیرفعال است توسط پیشفرض چون برخی میزبان ها مشکل دارند با پرونده های فشرده شده. روشن و خاموش کردن پاکسازی کش.

en: Compress pages so they&#8217;re served more quickly to visitors.
fa: فشرده سازی برگه ها طوری که آن ها سریعتر به مشاهده کنندگان نمایش داده شود.

en: Warning! Compression is disabled as gzencode() function was not found.
fa: اخطار! فشرده سازی غیرفعال است چون تابع gzencode() یافت نشد.

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Recommended
fa: پیشنهادی

en: Caching
fa: کش کردن

en: <strong>Page last cached:</strong> %s
fa: <strong>برگه کش شده:</strong> %s

en: Currently caching from post %d to %d.
fa: درحال حاضر کش شده از نوشته %d به %d.

en: Full refresh of cache in %d hours %d minutes and %d seconds.
fa: تازه سازی کامل کش در %d ساعت %d دقیقه و %d ثانیه.

en: Refresh of cache in %d hours %d minutes and %d seconds.
fa: تازه سازی کش در %d ساعت %d دقیقه و %d ثانیه.

en: Less emails, 1 at the start and 1 at the end of preloading all posts.
fa: ایمیل کمتر، 1 در شروع و 1 در پایان پیش بارگذاری همه نوشته ها.

en: Medium, 1 email per 100 posts.
fa: متوسط، 1 ایمیل برای هر 100 نوشته.

en: Many emails, 2 emails per 100 posts.
fa: ایمیل بسیار، 2 ایمیل برای هر 100 نوشته.

en: Send me status emails when files are refreshed.
fa: ارسال کن به من وضعیت ایمیل ها را زمانی که پرونده ها تازه سازی می شود.

en: Preload tags, categories and other taxonomies.
fa: پیش بارگذاری برچسب ها،دسته ها و دیگر طبقه بندی ها.

en: Preload %s posts.
fa: پش بارگذاری %s نوشته.

en: all
fa: همه

en: Refresh preloaded cache files every %s minutes. (0 to disable, minimum %d minutes.)
fa: تازه سازی پیش بارگذاری پرونده کش هر%s دقیقه.(0 برای غیرفعال شدن،کمترین %d دقیقه.)

en: Preload Cache Now
fa: اکنون پیش بارگذاری کش

en: Scheduled preloading of cache cancelled.
fa: زمانبندی پیش بارگذاری کش کنسل شد.

en: Scheduled preloading of cache almost cancelled. It may take up to a minute for it to cancel completely.
fa: زمانبندی پیش بارگذاری کش کنسل شده است. ممکن است زمان اندکی معطل شوید تا بطور کامل کنس شود.

en: Cancel Cache Preload
fa: کنسل کردن پیش بارگذاری کش

en: Caching must be enabled to use this feature
fa: کش کردن باید فعال باشد برای استفاده از این ویژگی

en: Configuration file changed, some values might be wrong. Load the page again from the "Settings" menu to reset them.
fa: پیکربندی پرونده تعییر یافت ممکن است برخی مقادیر اشتباه باشد. برگه را مجدد بارگذاری کنید از فهرست"تنظیمات" برای تنظیم مجدد آن.

en: Notice: <em>Expert mode caching enabled</em>. Showing Advanced Settings Page by default.
fa: Notice: <em>Mod_rewrite or Legacy caching enabled</em>. Showing Advanced Settings Page by default.

en: WP Super Cache Settings
fa: تنظیمات WP Super Cache

en: .htaccess file may need to be moved
fa: پرونده .htaccess باید جابجا شود

en: The following Apache modules are missing. The plugin will work in simple mode without them but in expert mode, your visitors may see corrupted pages or out of date content however.
fa: The following Apache modules are missing. The plugin will work in legacy mode without them. In full Supercache mode, your visitors may see corrupted pages or out of date content however.

en: Missing Apache Modules
fa: گم شدن ماژول آپاچی

en: Required to serve compressed supercache files properly.
fa: نیازمند همراهی فشرده سازی پرونده های supercache بدرستی.

en: Scroll down the Advanced Settings page and click the <strong>Update Mod_Rewrite Rules</strong> button.
fa: پیمایش به پایین برگه تنظیمات پیشرفته و کلیک روی دکمه <strong> بروزرسانی قوانین Mod_Rewrite</strong>.

en: Set the plugin to simple mode and enable mobile support.
fa: تنظیم افزونهه به حالت قدیمی و فعال سازی پشتیبانی موبایل.

en: Mobile support requires extra rules in your .htaccess file, or you can set the plugin to simple mode. Here are your options (in order of difficulty):
fa: پشتیبانی موبایل نیازمند قوانین زیادی در پرونده .htaccess شماست یا شما می توانید افزونه را در حالت قدیمی قرار دهید. این است تنظیمات شما ( در مرتب سازی سختی):

en: The rewrite rules required by this plugin have changed or are missing.
fa: بازنویسی قوانین نیازاست برای این افزونه که تغییر کرده یا گم شده است.

en: Rewrite rules must be updated
fa: بازنویسی قوانین باید بروزرسانی شود

en: Mobile rewrite rules detected
fa: بازنویسی قوانین موبایل شناسایی شد

en: Warning! %s is writeable!
fa: اخطار!%s قابل بازنویسی است!

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: Warning! Garbage collection is not scheduled!
fa: اخطار! کالکشن زباله زمانبندی نشده است!

en: Read-only:
fa: فقط خواندنی:

en: Writeable:
fa: قابل نوشتن:

en: Read Only Mode. Configuration cannot be changed.
fa: حالت فقط خواندنی. پیکربندی نمی تواند تغییر کند.

en: It appears that mod_rewrite is not installed. Sometimes this check isn&#8217;t 100% reliable, especially if you are not using Apache. Please verify that the mod_rewrite module is loaded. It is required for serving Super Cache static files in expert mode. You will still be able to simple mode.
fa: It appears that mod_rewrite is not installed. Sometimes this check isn&#8217;t 100% reliable, especially if you are not using Apache. Please verify that the mod_rewrite module is loaded. It is required for serving Super Cache static files. You will still be able to use legacy or PHP modes.

en: Mod rewrite may not be installed!
fa: حالت بازنویسی ممکن است نصب نشده باشد!

en: Zlib Output Compression Enabled!
fa: خروجی فشرده سازی Zlib فعال شد!

en: Cannot continue... fix previous problems and retry.
fa: نمی تواند ادامه یابد... مشکل قبلی را حل کرده و مجدد اقدام کنید.

en: Warning! Your hostname "%s" resolves to %s
fa: اخطار! نام میزبانی شما "%s" برطرف شده %s

en: Permlink Structure Error
fa: خطای ساختار پیوندیکتا

en: Your server is set up to check the owner of PHP scripts before allowing them to read and write files.
fa: سرور شما راه اندازی شده برای بررسی اسکریپت های php خود قبل از جازه دادن به پرونده ها برای خواندن و نوشتن.

en: Warning! PHP Safe Mode Enabled!
fa: اخطار! حالت امن PHP فعال است!

en: Please create %s /wp-cache-config.php from wp-super-cache/wp-cache-config-sample.php
fa: لطفا ایجاد کنید %s /wp-cache-config.php from wp-super-cache/wp-cache-config-sample.php

en: [%1$s] WP Super Cache GC Report
fa: [%1$s] گزارش WP Super Cache GC

en: Cache expiry cron job failed. Job will run again in 10 seconds.
fa: ابطال کش cron job شکست خورد. دوباره این عمل اجرا می شود در 10 ثانیه دیگر.

en: WPTouch support is now %s
fa: WPTouch اکنون پشتیبانی می شود %s

en: WPTouch
fa: افزونه WPTouch

en: Caching has been disabled on this blog on the Network Admin Sites page.
fa: کش در این سایت در شبکه برگه مدیریت غیرفعال است.

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Enable
fa: قادر ساختن

en: Cached
fa: کش شده

en: Jetpack Mobile Theme
fa: قالب موبایل Jetpack

en: Domain Mapping
fa: نقشه دامنه

en: Warning!
fa: هشدار!

en: Bad Behavior support is now %s
fa: رفتار بد پشتیبانی می شود الان %s

en: (Only WPCache caching supported, disabled compression and requires <a href="http://www.bad-behavior.ioerror.us/">Bad Behavior</a> in "%s/plugins/bad-behavior/")
fa: (Only legacy caching supported, disabled compression and requires <a href="http://www.bad-behavior.ioerror.us/">Bad Behavior</a> in "%s/plugins/bad-behavior/")

en: Bad Behavior
fa: رفتار بد

en: Bad Behaviour not found. Please check your install.
fa: رفتار بدی یافت نشد. نصب خود را بررسی کنید.

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Awaiting Moderation is now %s
fa: در انتظار نظارت در حال حاضر %s

en: disabled
fa: غیرفعال

en: enabled
fa: فعال

en: Enables or disables plugin to Remove the text "Your comment is awaiting moderation." when someone leaves a moderated comment.
fa: فعال یا غیرفعال کردن افزونه برای حذف متن "دیدگاه شما در انتظار تائید است." وقتی که کسی دیدگاهی می نویسد.

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Awaiting Moderation
fa: در انتظار بررسی

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در منتظر تایید است.

en: Save Changes
fa: ذخیره‏ی تغییرات

en: Skip https URLs to avoid "mixed content" errors
fa: ردشدن https URLs برای صرف نظر از خطای "mixed content"

en: Additional CNAMES
fa: CNAMES اضافی

en: Excludes something from being rewritten if one of the above strings is found in the URL. Use a comma as the delimiter like this, <code>.php, .flv, .do</code>, and always include <code>.php</code> (default).
fa: Excludes something from being rewritten if one of the above strings is found in the match. Use a comma as the delimiter like this, <code>.php, .flv, .do</code>, and always include <code>.php</code> (default).

en: Exclude if substring
fa: حذف اگر رشته فرعی باشد

en: Include directories
fa: شامل دایرکتوری ها

en: Off-site URL
fa: آدرس خارج از سایت

en: Enable CDN Support
fa: فعال سازی پشتیبانی CDN

en: You can define different CDN URLs for each site on a multsite network.
fa: می توانید آدرس های cdn متفاوتی برای هر سایت در شبکه چند سایته تعریف کنید.
